Celebrity

6. července 2022 13:50

Josef Šťastna

Dcera Blaženy ze Slunce seno vzala na luxusní večírek miliardáře se zlatou maskou

Karlovy Vary mají za sebou jeden z nejhonosnějších večírků. Kdo chtěl na party do hotelu Imperial, musel si vzít masku. To dodávala večírku nádech tajemna i erotické hravosti. Na večírku zářil miliardář Richard Chlad, který měl po svém boku okouzlující přítelkyni, která je dcerou herečky Veroniky Kánské. Ta se proslavila jako Blažena Škopková.

Herečka Veronika Kánská se proslavila jako bezstarostná Blažena Škopková z legendární komediální trilogie Slunce seno. Nyní se ve společnosti objevuje sporadicky, ale štafetu po ní převzala její krásná dcera Anna-Marie, která randí s miliardářem Richardem Chladem.

Chlad i jeho partnerka patřili k nejfotografovanějším párům vydařeného večera. Chladova zlatá maska dokonale ladila s temným outfitem jeho svůdné přítelkyně.

V hotelu Imperial se objevila také podnikatelka a bývalá modelka Taťána Makarenko. Tu na prestižní akci doprovodil její dvorní stylista Sam Dolce. Dvojice byla hodně výrazná a zejména Sam Dolce měl svůj outfit propracovaný do posledního detailu.

Až hollywoodským dojmem působili Karlos Vémola a jeho snoubenka Lela Ceterová. Zápasník MMA zvolil masku ve stylu Terminátora, jeho polovička pak večírek doslova paralyzovala kombinací mohutného dekoltu a červených šatů. Lela vynesla odvážný model, ale královnou večera se stala nakonec Chladova Anička.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.