Denisa Nesvačilová zářila na křtu magazínu pro muže. Černé šaty odhalily svůdný dekolt

Herečce Denise Nesvačilové (31) se pracovně velmi daří a její popularita stoupá. Nyní ji fanoušci mohou obdivovat i na luxusních snímcích v časopisu Playboy, pro který zapózovala, ač se k tomu původně neměla. Číslo s jejími fotografiemi si zasloužilo slavnostní křest, na kterém vypadala naprosto úchvatně.

Vztah Denisy Nesvačilové s Petrem Kolečkem byl dlouhou dobu jedním z hlavních témat bulvárních deníků. Chvíli se sice zdálo, že je to právě herečka, kdo vyhrál srdce známého scenáristy, pak ale přišel obrovský obrat a Kolečko si v polovině března vzal za manželku Anetu Vignerovou.

Celou situaci herečka snášela špatně, jak se ale říká, nejlepší lék na bolest je čas. Zdá se, že kromě toho je další medicínou i nafocení snímků, které jí rozhodně dodaly sebevědomí. V nejnovějším vydání časopisu Playboy je totiž nádherná, a to aniž by se ukazovala nahá či ve vulgárních pózách. Takové číslo si rozhodně zasloužilo křest a večírek.

Playboy párty

Ke křtu nejnovějšího vydání magazínu Playboy došlo v centru Prahy a kromě Denisy Nesvačilové, která byla ústřední hvězdou večera, přišla i celá řada dalších známých osobností. Po boku herečky se objevil například stylista Sam Dolce či moderátoři Sonia Edde a Karel Kašák. Nechyběly ani hvězda filmů pro dospělé Lady Dee či těhotná influencerka Dominika Myslivcová.

Čtěte také: Barbara Nesvadbová tvrdí, že jako šéfredaktorka Playboye skončila těhotná

Denisa Nesvačilová okouzlila přítomné v černých šatech s hlubokým výstřihem, které nicméně i díky své délce nepůsobily ani zdaleka vulgárně. Stejně jako v samotném Playboyi se tak na večírku držela decentní odhalenosti.

Dojmy z focení

V pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS se navíc Denisa Nesvačilová rozpovídala o tom, jaké pro ni focení bylo. „Je neuvěřitelné, jak se v Playboyi přesně strefili do mého vkusu, co se týká lokace a celkové vizuální stránky. Prostředí mě nadchlo. A zažít ten luxus, ať už to jsou diamanty, drahé hodinky nebo soukromé letadlo, to je splněný sen,“ přiznala.

Mohlo by vás zajímat: Nesvačilová a její diamanty. Na hlavní hvězdu seriálu se muselo v rukavičkách

„Nebudu říkat, že jsem se nestyděla, ale u těch nejobnaženějších fotek jsem paradoxně ztratila stud díky Veronice,“ neskrývala Denisa své nadšení, které způsobila právě i fotografka Veronika Marx. „Celé to bylo velmi příjemné, já se cítila absolutně komfortně, hranice byly nastavené jasně a bylo o mě krásně postaráno,“ dodala.

Jak si Denisa Nesvačilová užívala focení, prozradila v následujícím videu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.