Celebrity

17. srpna 2023 16:15

Eliška Reiglová

Dominika Myslivcová se v kině bála, že porodí. Snad to nebude tady, smála se

Dominika Myslivcová těsně před porodem

V úterý se v Česku konala dlouho očekávaná předpremiéra filmu ONEMANSHOW: The Movie. Nemohly si ji nechat ujít známé osobnosti, mezi kterými byla také Dominika Myslivcová. Ta se zanedlouho stane maminkou, a tak pro ni promítání bylo tak trochu i adrenalinovým zážitkem. Doufala, že nezačne rodit přímo v sále.

Na předpremiéru Kazmova filmu dorazilo mnoho slavných tváří, největší bříško ale nepochybně měla Dominika Myslivcová, která už doslova odpočítává minuty do chvíle, kdy se stane poprvé maminkou. Již brzy se jí narodí chlapeček, což jí ovšem nebrání v tom, aby si poslední bezdětné chvilky užila naplno.

„Neřeknu kdy přesně, ale je to opravdu za pár dní, takže doufám, že to nebude dneska,“ zasmála se blond influencerka pro Prima Ženy na dotaz, kdy očekává, že přivede na svět svého prvorozeného synka. Na velký den je už ale poctivě připravená a tašku do porodnice má naplněnou vším potřebným.

„Nechávala jsem to na poslední chvíli, jsem takový flegmatik a nechávám si na všechno čas. Ale už jsem to opravdu stihla, protože mě trošku vyděsily komentáře některých maminek, které předčasně porodily,“ přiznala Myslivcová, co ji donutilo se do balení pustit.

Malý chlapeček

Dominika sice prozradila, že bude mít syna, ale jméno si zatím s partnerem nechávají pro sebe. „Jméno máme vybrané, máme ho vybrané snad od začátku, co jsme se dozvěděli, že to bude chlapeček. Jsem ráda, že s partnerem jsme se shodli a nebyly doma žádné hádky ohledně jména,“ zaradovala se Myslivcová, která už i synovi vybavila pokojíček.

K Dominice Myslivcové neodmyslitelně patří růžová barva a vše běžně asociované s děvčaty. Jednoho dne by tak svému synovi chtěla pořídit sourozence opačného pohlaví, myslí si ale, že s tím bude chtít ještě dlouho počkat.

„Přála bych si mít i holčičku. Partner mi stále říká, že druhá bude holčička. Já bych ji chtěla, ale za nějakou delší dobu,“ dodala. Proč chce mez dětmi mít větší odstup a jak se na první porod připravuje se dozvíte v úvodním videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.