Celebrity

22. listopadu 2022 13:00

Tomáš Durčák

Místo pohádkového dědictví tvrdá práce. Dominika Gottová bojuje o pozici u ostrahy

Nejstarší ze čtyř dcer Karla Gotta Dominika (49) letos na podzim vyhlásila klid zbraní v boji s vdovou Ivanou (46) a místo usilování o otcovo dědictví se rozhodla stáhnout do ústraní. Odjela z Česka zpět do Finska, kde předtím léta žila, a nyní potvrdila, že si našla novou práci.

„Nedostala jsem nic, protože jsem do dědického řízení nebyla zařazena. Vše nyní řeším s právníky. Proč Lucka v dědictví byla a já ne, když jsme s otcem za jeho života podepsaly stejnou dohodu o vyrovnání?“ řekla letos v červenci Dominika s odkazem na svou mladší sestru Lucii Kovaříkovou (35) v exkluzivním rozhovoru pro Prima Ženy.

Podívejte se na zpověď Dominiky Gottové:

Souboj o majetek po otci, z něhož i tři roky po smrti Mistra dědicům stále plynou desítky milionů korun, však podle všeho nakonec vzdala a rozhodla se pro klidný život v ústraní, mimo pozornost médií – podobně jako to celé roky zvládá právě její mladší sestra Lucie.

Dominika Gottová nastoupila k ochrance

V rozhovoru pro Prima Ženy již tehdy potvrdila, že jí návrat do Finska ohromně prospěl, jelikož zmizela médiím z očí. Svěřila se také se svou ambicí nastoupit do práce k ochrance: „Přijali mě do firmy v oboru security, která se věnuje ostraze objektů. Vyčkávám na nástup do zaměstnání a přidělení místa.“

Deník Blesk nyní Dominiku kontaktoval a zjistil, jak se její práce aktuálně vyvíjí. Odpověděla, že se nakonec rozhodla nastoupit jakožto členka ochranky v jednom z obchodních center ve Finsku. Ještě než ale bude moci vyrazit do terénu, musí absolvovat zkoušky.

„Mám za sebou dva týdny přednášek, teď se učím na zkoušky. Je to hodně těžké,“ přiznala Dominika deníku Blesk. Vzhledem ke zmiňovanému rozhodnutí, že vzdá snahu o otcovo dědictví, jí však nic jiného než nástup do zaměstnání nezbývá.

„Rozhodla jsem se, že už to nebudu řešit! Kdo se chtěl napakovat, se napakoval. Myslím, že by se táta divil,“ komentovala Gottová své rozhodnutí v srpnu pro deník Aha!, dle kterého nakonec byly součástí dědického řízení po smrti Karla Gotta (†80) jen manželka Ivana a její dcery Charlotte Ella (16) a Nelly Sofie (13).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.