Eva Burešová si dala jediné předsevzetí. Plánuje k sobě být laskavější

Hvězda seriálu z prostředí zoologické zahrady a úspěšná zpěvačka Eva Burešová (30) si po hektickém uplynulém roce dala pouhé jedno předsevzetí. Jaké?

„Moje plány jsou, že se budu hodně věnovat hudbě,“ má jasno Eva Burešová. Jak už může říci, na cestě je její nové album, které vzniká ve spolupráci s Jiřím Burianem. „Čeká mě premiéra muzikálu Sopranistky, vracím se do představení Jesus Christ Superstar. Před sebou mám i zkoušení něčeho nového, velkého, ale nemůžu o tom ještě mluvit,“ pokračuje oblíbená herečka a zpěvačka ve výčtu aktivit pro rok 2024. Není jich málo, rozhodně mezi nimi ale nechybí čas na milovanou rodinu.

„Jinak se těším, že budu mít víc volných dnů, budu s dětmi a užívat si společný čas,“ prozrazuje Burešová. Moc dobře si zřejmě po prožitém hektickém období uvědomuje, že aby byli všichni spokojení, musí více začít myslet i sama na sebe. Nejspíš proto si také předsevzala jediné: „Být víc laskavá sama k sobě.“

O pracovní nabídky Eva Burešová nouzi nemá. Potřebuje ale trochu zvolnit. Už v polovině listopadu otevřeně mluvila o dlouhodobém boji s vnitřními pocity. Sláva jí totiž kromě obdivu přinesla také nevyžádanou kritiku od hejtrů. I ta se mohla podílet na tom, že herečku v období předvánočního shonu zradilo zdraví.

Velké plány Evy Burešové v životě i v seriálu

Zdá se, že velké věci čekají Evu Burešovou také v oblíbeném seriálu ZOO, který i v novém roce uvidíte každé úterý a čtvrtek na Primě. V něm coby Viky Janečková konečně zažije úspěch, jako návrhářka dosáhne výborné pověsti a dostane nabídku, aby šla pracovat do zahraniční firmy. Váhá tedy nad tím, zda neodjede do Milána a nezabouchne za sebou dveře. I Filip, s nímž prožila nejednu žhavou chvilku, souhlasí s přestěhováním, protože také na něj se usmálo štěstí v podobě nabídky na trénování fotbalového klubu. Vypadá to na happy end. Kufry už se balí, jenže jim stále hlodá v hlavách malý červíček. Nakonec zvítězí fakt, že rodina a zázemí jsou mnohem důležitější než kariéra. Šťastně tak zůstávají doma a cesta se nekoná.

Do toho na dveře zaklepe Filipova neteř Josefína (Josefína Klusová). Filipova sestra nemá hlídání, a tak se dost nerada musí obrátit na Filipa. Josefína je celkem pohroma, buď je otrávená, nebo páchá škody, které bude Filip muset zaplatit. Jenže kde vzít peníze? Do toho všeho se na scéně objevuje Petr. Ustojí Viky s Filipem návrat dávné lásky a otce malého Péti? Dokáže Viky odpustit Petrovi a Filip přát své lásce štěstí, i kdyby to bylo s někým jiným? To všechno se brzy ukáže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.