Celebrity

16. prosince 2022 09:42

Kisa Císařová

Ex Hanychové Adam Raiter promluvil. Co říká na Agátin vztah se Soukupem?

Denisa za kormidlem s Adamem Raiterem

Byť je Adam Raiter činorodý a schopný mladý muž, dveře do světa showbyznysu mu jednoznačně a beze vší pochybnosti otevřel až poměr s Agátou Hanychovou. Přes intenzivně deklarovanou lásku i vášeň ale vztah kontroverzní modelky a potetovaného siláka nevydržel navěky věků. Spíše to byla krátká epizoda. Jak dnes Adam svou bývalou holku vnímá?

Adam Raiter je schopný truhlář a také schopný bojovník, který si nedávno vyzkoušel i MMA. Zvítězil, ale odnesl to nepříjemným zraněním, které si možná vyžádá lékařský zákrok.

Od doby, kdy jeho vztah s Agátou Hanychovovu skončil, Adam Raiter světu žádnou oficiální partnerku nepředstavil. Až donedávna. Jeho srdce se opět otevřelo a místo v něm zaplnila muzikálová herečka Radka Pavlovčinová.

Jak dnes vnímá Agátu Hanychovou?

I z úcty k současné partnerce se statnému truhláři někdejší vztah z prostořekou influencerkou nechce příliš rozebírat. Přesto ho moderátorka Denisa Gudelj ve své talk show nemohla přejít mlčením. „Tady už jsem na tom asi tak, že co bylo, bylo. Zeptejte se Soukupa,“ odpověděl s úsměvem Adam Raiter na přímou otázku Denisy Gudelj, co říká na spojení své bývalé partnerky s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Z úst černovlasé moderátorky a playmate pak následoval dotaz, jaké šance dává někdejší Agátin přítel jejímu současnému vztahu. Adamova upřímná odpověď je ke zhlédnutí v aktuálním díle pořadu Denisa za kormidlem.

Diváci se z něj dozvědí i to, jak dlouho se vyučený truhlář se zálibou v adrenalinových sportech rozhodoval, když za ním přišel Ondřej Novotný s nabídkou poměřit v rámci organizace Oktagon síly s Nathanem Dzabou.

„Utkat se v takhle chlapském sportu a v takové výzvě, bylo okamžité ano. Mám to tak dost často. Dřív než myslím, jednám. A díkybohu za to. Protože kdybych začal váhat a přemýšlet nad tím, že jde člověk do klece, kde může používat i lokty, protože jsme měli profesionální zápas, tak bych si to asi rozmyslel. A to by byla škoda,“ nechal nahlédnout do svých myšlenkových pochodů Adam Raiter. Nad odvetou ale vůbec nepřemýšlí. A směrem k Nathanovi, kterého porazil, má vcelku drsný vzkaz.

„Přijal bych odvetu od člověka, který neprohrál zcela jasně v prvním kole,“ nešetřil svého soupeře Adam, stejně jako ho nešetřil v ringu. Důvod, proč se čerstvě zamilovanému Adamovi do klece nechce, je ale i jeho velmi nepříjemná fyzická indispozice. Truhlář, který sám sebe označuje za extrémního sportovce, má totiž velký problém s nohou.

„Necítím prsty a špičku nohy. Naštěstí to není v síle, sílu mám pořád, bude ale možná potřeba nějaký zákrok. Uvidíme, co se dozvím,“ prozradil Adam společně s tím, že už má lednový termín na CT vyšetření.

Podrobnosti o svém prvním profesionálním MMA zápase, proč se vypravil na Ukrajinu a jak se stalo, že tam málem zemřel, to všechno a mnohem víc Adam Raiter povyprávěl své krásné hostitelce Denise Gudelj na jachtě President. Tam si moderátorka a majitelka kapitánských zkoušek zve své hosty a kromě rozhovoru má pro ně připravený i fyzický úkol na čas a zajímavou anketu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.