Celebrity

14. listopadu 2022 14:10

Eliška Reiglová

Expartner Hanychové má nový vztah. Adam Raiter randí se známou slovenskou herečkou

Než se Agáta Hanychová (37) dala dohromady s Jaromírem Soukupem (53), s nímž nyní čeká dítě, prošla řadou neúspěšných a krátkodobých vztahů. Jeden z nich zažila i s truhlářem a influencerem Adamem Raiterem. Ten nyní na Instagramu oznámil, že má novou partnerku, kterou taktéž našel ve vodách showbyznysu.

Agáta Hanychová měla v uplynulých letech řadu neúspěšných vztahů, které následovaly po jejím rozvodu s Jakubem Prachařem (39). Kromě jiných randila s Adamem Raiterem, který ji doprovodil i na několik společenských akcí. Pár ale netvořili příliš dlouho, a zatímco influencerka měla poté ještě další partnery, její ex byl single.

Velkou lásku už našel i Jakub Prachař, a to Saru Sandevu:

V živých vysíláních na Instagramu hovořila Agáta o svých ex opakovaně jako o „potetovaných debilech“, to se ale Raitera nedotklo. „V tomhle bych Agátku asi omluvil, protože ona občas neví, co přesně říká. Jestli potetovanýma debilama myslí i mě, tak si několikrát do měsíce voláme a dost často je to z její strany, ne z mojí. To znamená, že se asi jako dementi nebereme,“ řekl webu Šíp.cz.

Nová láska

Adam Raiter po rozchodu s Agátou Hanychovou zůstával sám, nyní ale také našel štěstí a rozhodl se o něj podělit na Instagramu, kde zveřejnil snímek s novou přítelkyní. Tou je herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová (33), kterou si můžete pamatovat například ze seriálů Cesty domů nebo Hvězdy nad hlavou.

„Ptali se, jestli nějaká je a taky jaká by měla být. Já říkal, že to poznáš, že to musí být prostě ta ona. A tady je – zářící, milující, hodná, vášnivá, zábavná, chytrá, talentovaná, paličatá. Ta, co má v životě jasný cíl, a hlavně ta, co je teď jen moje a já jen její,“ napsal Raiter k fotografiím, ze kterých láska přímo srší.

Aféra se slavným hercem

Radka Pavlovčinová byla ještě počátkem letošního roku dlouhodobě zadaná, soukromí si ale s expartnerem hlídala, a ohledně vztahu tak byla skoupá na slovo. Na sociálních sítích později přiznala, že je sama, načež se dala dohromady právě s Raiterem.

V roce 2011 si herečka prošla nelehkým obdobím poté, co se na veřejnost dostal její poměr s hercem Miroslavem Etzlerem (57). Zatímco ona věřila, že románek přeroste ve vztah, on sám v tom nic vážnějšího neviděl a chtěl zůstat s tehdejší manželkou Vilmou Cibulkovou (59). „Bylo to pro nás všechny velmi bolestivé,“ řekla tehdy Pavlovčinová deníku Blesk.

Sdílejte článek
Štítky láska Instagram vztah herečka Jaromír Soukup expřítel Agáta Hanychová Influencer truhlář Radka Pavlovčinová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.