Haďákovi hrozí výpověď ze zoologické zahrady. Sid šílí vzteky

Adamovo závažné pochybení – ZOO (173)

Šimon Bilina má jako Haďák nepříjemnou návštěvu ze státní veterinární správy, která skončí hůř, než by kdokoli čekal. Kontroloři požadují chovatelovu okamžitou výpověď. Zatímco ho David Gránský coby nový ředitel zoologické zahrady brání a přítelkyně Sid v podání Michaely Pecháčkové se pořádně rozčiluje, Adam se pomalu smiřuje s odchodem z milovaného zaměstnání. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Nehoda v pavilonu plazů má nemilé důsledky. Aniččin mladší brácha Ed, který si užil dost lapálií s drogovou dealerkou Ivanou a několikrát ho drsně zmlátili pubertální výrostci, chtěl oslnit novou slečnu soukromou prohlídkou vzácných a jedovatých plazů. Jenže do zázemí se vkradli potají a had dívku uštknul. Teď tak má zoologická zahrada a zejména Haďák na krku kontrolu ze státní veterinární správy.

Úředníci už od počátku nejsou dobře naladěni a jednají, jako by se vehementně snažili najít co nejvíce chyb. I když si byl Adam zprvu jistý, že všechno bude probíhat hladce, postupně mu dochází, že to s kontrolory nebude nijak snadné. „Všiml jsem si, že nejste spokojený s ničím. Jak se vám s tím žije?“ rýpne si do jednoho z nich Haďák v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. Tím však jen přilije olej do ohně. Závěrečné stanovisko vůbec nevyznívá pozitivně. Právě naopak. „Radím vám, abyste zprávu přijali a učinili jistá opatření. A hlavně potrestali kompetentního pracovníka. Adekvátní trest je okamžitá výpověď,“ shrne přísně kontrolor.

Ačkoliv s ním nový ředitel Albert nesouhlasí, úředník mu dá jasně najevo, že v případě neuposlechnutí či vykrucování by mohlo být ohroženo financování zoologické zahrady. To vede Haďáka k šokujícímu závěru. „Nechci dělat problémy. Pokud je to pravda, nezbývá mi nic jiného, než abych odešel,“ svěří se přítelkyni s tím, že vážně promýšlí výpověď. Sid ale o něčem takovém nechce ani slyšet. „Nechci vedle sebe chlapa, který hned všechno vzdá. Musíš bojovat,“ rozčiluje se úspěšná ošetřovatelka a Adamův možný odchod okamžitě smete ze stolu.

Podaří se Albertovi zachránit situaci s Haďákovou výpovědí?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.