Skromný herec Ladislav Hampl o novém seriálu. Vyzdvihl herecký výkon, ale ne ten svůj

Ladislav Hampl o seriálu Sedm schodů k moci

Herec Ladislav Hampl se po covidové pauze opět naplno vrhl do práce. Přijal nabídku na natáčení nového seriálu z politického prostředí. Na co se mohou diváci těšit?

Ladislav Hampl (41) je charismatický herec, kterého diváci mohou znát například ze seriálu ZOO. Teď opět zazáří, tentokrát však v novém seriálu z politického prostředí Sedm schodů k moci. Sám herec přiznává, že nad nabídkou účinkovat v tomto seriálu příliš neváhal. „Řekl jsem si, ano, že do toho půjdu. Bylo to období po dvou letech covidu, to byl trošku člověk hladový po práci, pojďme si to přiznat,“ řekl otevřeně v rozhovoru pro pořad Showtime.

Sám Hampl totiž už dříve přiznal, jak se na jeho práci podepsala pandemie. V době zavřených divadel a přerušených natáčení si musel přivydělávat i prodejem z výdejního okénka. „Návrat zpátky do kolejí byl náročný. Měl jsem start z nuly na tisíc a během pěti týdnů jsem musel zvládnout poměrně dost práce,“ řekl tehdy herec v pořadu Nový Den na CNN Prima NEWS. „Od příchodu na DAMU jsem v divadle, u natáčení nebo dělám brigádu v gastru. Dělal jsem nějaký rozvoz, byl jsem i u výdejního okénka. Jestli jsem si za 15 měsíců něco uvědomil, tak to, že se uživím jakoukoliv prací. Ale vybral jsem si herectví a rád bych jej dělal do konce života,“ dodal Hampl.

Mohlo by vás zajímat: Během zavřených divadel jsem dělal u výdejního okénka a rozvoz, prozradil herec Hampl

Hampl nešetřil slovy chvály na svou kolegyni

Existují tací, kteří jsou schopni o své seriálové či filmové roli mluvit dlouhé hodiny. Ladislav Hampl však o té své příliš prozradit nechtěl. Diváci se mohou těšit na napínavý příběh z politického prostředí plný intrik, ve kterém hraje herec důvěrného pomocníka poslance. Hampl bezpochyby disponuje velkým hereckým talentem, o sobě toho ale příliš neprozradil. Nejvíce naopak vyzdvihoval výkon své herecké kolegyně a hlavní hrdinky seriálu – Evy Podzimkové (33).

„Co bych na těch Sedmi schodech k moci vypíchnul, tak to je pracovní nasazení, které odvedla hlavní hrdinka. Protože byla v 52 dnech na place každý den, od rána do večera a vzhledem k tomu, že měla sedmiměsíční dítě, tak já jí musím složit poklonu, protože byla neuvěřitelná,“ nešetřil slovy chvály Hampl.

Čtěte také: Eva Podzimková se v mateřství našla: Na netradičním jméně dcery jsme se shodli

„Pokud lidi zajímá nahlédnout do kuchyně jakékoliv činnosti nebo práce, tak tahle je obzvlášť mimořádně zajímavá,“ nalákal diváky ke sledování Hampl. Intriky, úplatky, kontakty. Nejen o tom je seriál Sedm schodů k moci, který můžete vidět na nové streamovací platformě primaplus.cz. Osmidílná fiktivní série vypráví příběh ženy, která uměla okouzlit, uměla si jít tvrdě za svým, milovala luxus, vlivné muže a moc.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.