Celebrity

2. prosince 2022 15:40

redakce Prima Ženy

Herečka Jitka Ježková provalila podivnou minulost Jakuba Prachaře

Máme rádi Česko XII (4) - Jakub Prachař se převlékal za princeznu

Více než dvacetiletá známost spojuje Jakuba Prachaře (39) s Jitkou Ježkovou (44). Není divu, že toho o sobě vědí dost. Přesně to se také potvrdilo při natáčení populární vědomostní show, v níž pohledná herečka coby soutěžící stanula právě po boku kapitána červeného týmu Prachaře.

Herečtí kolegové Jitka Ježková a Jakub Prachař se poznali při zkoušení divadelního představení ve chvíli, kdy se on, toho času na vrcholu puberty, převlékal do princeznovských šatů. „Před dvaceti lety. Pamatuju si tě. Bylo ti asi sedmnáct a hrál jsi sice chasníka, ale taky ses převlíkal za princeznu,“ připomněla hned Ježková Prachařovi okolnosti jejich seznámení před televizními kamerami. „A hele, další kostlivec,“ bavil se na kamarádův účet moderátor show Libor Bouček (42).

„Tenkrát jsem si to vyžádal. Měl jsem růžovou krinolínu, blonďatou paruku, závoj a mluvil jsem fistulí,“ zavzpomínal Jakub Prachař. „Říkala jsem si, přestože jsem na starší, to je hezkej kluk!“ přiznala Jitka Ježková v pořadu Máme rádi Česko, který uvidíte v pátek večer na Primě. „Ona se hlavně bála, abych jí nevyfoukl role princezen,“ zlehčoval to Jakub Prachař.

Spolu s Jitkou Ježkovou se v týmu Jakuba Prachaře objeví také satirik Tomáš Břínek (41) alias TMBK a spisovatel Dominik Landsman (37). Proti nim se v týmu Vojty Kotka (34) postaví herci ze seriálu ZOO Šimon Bilina (27) a Michaela Pecháčková (18) a zubař Roman Šmucler (53). Ten prozradil, jak je to s úplatky lékařům v jeho ordinaci i ve světě.

„Co se týče snášenlivosti, Češi a Němci jsou nejlepší pacienti, jsou ukáznění a nosí pozornosti. Mají rádi doktory. Na východ od Slovenska sice přinesou víc peněz, ale je zle. Američani berou doktora jako služebníka,“ zmapoval svět z pohledu přístupu pacientů k lékařům Šmucler a prozradil, jaké pozornosti má nejraději on.

Šmucler zneuctil moravský poklad

„Většinou nám nosí tvrdý alkohol, kdybych to ale vypil, asi bych se měl premedikovat já. Máme rádi, když někdo něco upeče, domácí tvorbu. Když toho má člověk plný kecky a paní řekne, že udělala vlastnoručně buchtu, je to příjemné, od srdce,“ přiznal zubař. Současně ale tvrdí, že z určité vlastní tvorby pacientů má strach.

„Jeden čas mi hodně nosili samopálenky a já jsem se je bál pít. Jednou jsem nevěděl, jak být vtipný v televizi, a řekl jsem, že tu slivovicu leju do ostřikovačů. Pak jsem asi pět let nemohl na Moravu, to bylo zlé,“ vzpomíná Šmucler.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.