Celebrity

25. listopadu 2022 10:45

Zuzana Schneidewind

Vojtu Kotka stihl před kamerou pořádný trapas. Může za něj děsivá noční můra

Máme rádi Česko XII (3) - Vojta Kotek pobavil parádním faux pas

O pořádný záchvat smíchu kolegů i publika ve studiu se zcela nechtěně postaral herec, režisér a také kapitán červeného týmu během natáčení zábavné soutěžní show na Primě. Na tenhle trapas jinak velice pečlivý Vojta Kotek (34) dlouho nezapomene.

„Mým dalším hostem je zpěvačka, která je všechno, jenom ne tichá. Kateřina Marie Tichá (česká popová písničkářka a zpěvačka, pozn. red.)!“ představil soutěžící svého týmu Vojta Kotek, aniž by si uvědomil, že vedle něho stojí herečka jiného jména. Tou „Tichou“ po jeho boku je Fialová, kterou znáte například ze seriálu Hvězdy nad hlavou. „Pan Kotek se zahltil svým vlastním vtipem, až to řekl špatně,“ utahoval si okamžitě z Vojty Jakub Prachař.

„Jak jsem se zahltil?“ nechápal ovšem Vojta Kotek, co se děje, zatímco Kateřina si schovávala tvář do dlaní a hledala útěchu na hrudi moderátora show Libora Boučka. „Já ti něco řeknu,“ utěšoval Kateřinu. „Pan Kotek má rád svoje vtipy, a když si je vymyslí, tak mu je nebudeme kazit. A pak je tu další věc, která charakterizuje pana Kotka, on bytostně nesnáší jednu barvu, a to je fialová,“ omlouval mýlku svého kamaráda Bouček, zatímco Vojta stále nechápal a Jakub s publikem se výborně bavili. „Klid, nic se neděje, po mém boku je Kateřina Mrožová, Jiří Chlup a Karel Vágner,“ představil na to Jakub svůj tým ve složení Kateřina Brožová, Jiří Chlum a Josef Vágner. To už bylo Vojtovi jasné, co se stalo.

Vojta Kotek se opakovaně potí u maturity

Humorné selhání Vojty Kotka má své opodstatnění. Kapitán červeného týmu se na natáčení dílu pořadu Máme rádi Česko, který můžete sledovat v pátek večer na Primě, špatně vyspal. „Musím se přiznat, že mám dodneška noční můry o maturitě. Včera se mi zdálo, že mám jít na potítko a že mě čeká zkouška z francouzštiny. A uvědomil jsem si v tom snu, že jsem se zapomněl naučit francouzsky. Tak jsem tam zběsile hledal někoho, kdo by mi půjčil alespoň slovník. Šílený,“ popsal svoji noční můru Vojta Kotek a přítomné hodně překvapil, když se rovnou přiznal, že zdaleka nebyl vzorný student španělského gymnázia.

„Sice jsem maturoval ze španělštiny, ale z obou jejích částí za čtyři. Přiznávám se bez mučení, já jsem v té škole zase tak moc času nestrávil. Ale španělštinu jakž takž ještě ovládám a na dovolenou jezdím do španělsky mluvících zemí,“ přiznal se Vojta Kotek, kterého tak nějak všichni máme za vzorňáka. „K tomu ses přiznal? Ale na druhou stranu ta škola se pyšní, že jsi tam studoval,“ podotknul ještě s údivem Libor Bouček.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.