Herečka Tatiana Dyková přiznala, že si v mládí přivydělávala jako go-go tanečnice

Tatiana Dyková v otevřeném rozhovoru přiznala, jak si v devadesátých letech přivydělávala jako tanečnice v jednom z pražských klubů. Jak se k práci dostala?

Tatiana Dyková (44) patří mezi uznávané české herečky. V rozhovoru s Honzou Dědkem na sebe prozradila několik zajímavých věcí ze svého soukromého života. Zavzpomínala mimo jiné na to, jak si v divokých devadesátkách se svou kamarádkou vydělávala jako go-go tanečnice.

„Spojila jsem příjemné s užitečným. Chodila jsem se svojí kamarádkou Péťou furt do klubu Radost. Pořád jsme si říkaly o peníze. I když už jsem v té době točila a nějaké peníze jsem měla. Měli tam go-go tanečnice a nás napadlo, že když tam pořád chodíme a tancujeme zadarmo, že bychom tam mohly tancovat za peníze,“ vzpomínala Tatiana v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Talentovaná filmová a divadelní herečka si svá mladistvá léta užívala naplno. Ráda se chodila bavit a tančit do klubů, takže jakmile se objevila možnost spojit zábavu a práci, využila toho. V zábavném pořadu však upřesnila, že se nejednalo o žádnou neslušnou práci. „Go-go tanečnice nejsou tanečnice u tyče. Jsou to roztancovávačky, normálně oblečené – a každá měla svůj styl. Tak jsme udělaly konkurz, oni nás vzali a dva roky jsme tam tančily,“ vysvětlila Dyková.

Zároveň přiznala, že ačkoliv jí její maminka v mládí příliš nelichotila, v tomto případě to bylo jiné. „Za to mě maminka pochválila. Jednou se tam byla se svojí kamarádkou podívat,“ svěřila se čtyřiačtyřicetiletá rusovláska.

Spokojené manželství

Svého manžela, herce a zpěváka Vojtěcha Dyka (37,) poznala Tatiana v roce 2010 díky společnému účinkování v divadelní hře. V té době byla ještě vdaná za filmového producenta Pavla Čecháka, se kterým má dva syny, Františka a Cyrila. Přeskočila jiskra a nyní, i po více než jedenácti letech společného vztahu, tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Spolu mají syna Aloise a v manželství jim to klape skvěle. Vzali se příhodně na 1. máje před třemi lety a kdykoliv se spolu objeví ve společnosti, vypadají stále zamilovaně a spokojeně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.