Testy lásky

Aktualizováno 22. dubna 2022 15:09

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Býk + Rak

Jaké je partnerství pohodového Býka a citlivého Raka? V mnoha ohledech oboustranně přínosné a harmonické, ale také poznamenané náladovostí a přehnanou tvrdohlavostí. Přečtěte si o lásce Býka a Raka.

Jaké je partnerství zemského Býka a citlivého, domáckého Raka? Harmonické, starostlivé, romanticky něžné, ale také plné výčitek a truců.

  • Hlavní téma: Romantický a spokojený domov.
  • Pozitiva: Citlivost, jemnost, srdečnost, laskavost vztahu.
  • Negativa: Sentimentalita a silné zdůraznění citů, které může vést k manipulaci nebo citovému vydírání. Pocit nešťastnosti a emocionálního napětí.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování empatického rodinného zázemí.

Zajímavá kombinace partnerů, kteří si mají hodně co dát. Býk je zemské znamení, Rak vodní – voda skrápí zemi a ta vzkvétá. A přesně tak je to i v soužití těchto dvou lidí. Rak bude Býkovi do života vnášet potřebnou něhu, péči a starostlivost a Býk se mu bude odměňovat velkými dary, romantikou, kterých je schopný jen on a které Rak tak k životu potřebuje.

Jenom toho všeho nesmí být moc, voda dokáže zemi i rozmáčet, splavit nebo proměnit v bahno. Rak si musí dát pozor na svou velkou náladovost, v býčím překladu „čirý nevděk“, a tou dráždit Býkovu svatou trpělivost. A to se v jeho případě nedoporučuje. Rozlícený Býk dokáže v minutě smést všechno, co oba společně tak pracně budovali, a cesta zpět je hodně těžká.

Oba partneři na sebe dokážou působit neobyčejně konejšivým způsobem. Umí nenápadně a jemně obrousit hrany jakéhokoliv konfliktu či ostrého sporu. Jejich předností je i schopnost vybudovat harmonické rodinné prostředí, ve kterém dokážou skvěle uplatnit dobrý vkus a smysl pro dobré jídlo a pití. A jelikož oba vynikají v péči o svůj zjev, navzájem se eroticky neustále přitahují.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se sentimentálním citovým výlevům a rozhodně bezstarostně neutrácejte. Je dobré myslet i na zadní vrátka.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Raka si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Raka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.