Partnerský horoskop: Rak + Rak

Jaké je partnerství dvou domácky a romanticky založených Raků? Určitě plné citu, vnímavosti a vzájemné empatie. Také ale plné emocí, navíc poznamenané značnou náladovostí. Přečtěte si o lásce Raka a Raka.

Jaké je partnerství dvou domácky a citově založených jedinců – dvou Raků. Určitě velmi soudržné, plné vzájemného pochopení. Poznamenané však náladovostí a psychickou zranitelností.

  • Hlavní téma vztahu: Vzájemná potřeba jistoty a bezpečí.
  • Pozitiva: Citlivost, domáckost, soudržnost. Výrazné ochranitelské instinkty.
  • Negativa: Sklony k dětinskému chování, trucovitost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V rodinném životě, v budování bezpečného domova.

Kombinace dvou vodních kardinálních znamení. Oba jsou citliví, jemní, velmi kreativní a mají velkou fantazii. Oba milují rodinu, své potomky, oba o ně dokážou dokonale pečovat. Jestli existuje Pan Otec, tak je to kromě Kozoroha Rak. Matka nemá v ostatních znameních konkurenci. Není lepší mámy, než je žena Rak. O své děti se stará s neuvěřitelnou péčí, starostlivostí, je empatická, dokáže vycítit jejich radosti i starosti beze slov.

Pozor ale, jde o kombinaci dvou kardinálních znamení, tedy znamení, která chtějí dospět ke svému cíli. Ty cíle mohou být rozdílné, a jelikož Raci jsou mistrní manipulátoři, dokážou zahájit ve jménu své pravdy válku vedenou skrytými zbraněmi, ke kterým rozhodně patří citové vydírání – v něm vynikají především račí ženy.

Vládcem znamení Raka je Luna a ta je proměnlivá. Stejně tak se mění i nálada každého Raka. Když se cítí zraněný, může se začít chovat naprosto nesmyslně a není schopný se se svým partnerem na něčem kloudném domluvit. Občas se projevuje vyloženě dětinsky a zarputile.

  • Dobrá rada: Zkuste se více otevřít světu. I za zdmi vašeho domova najdete mnoho citlivých a vnímavých lidí.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka si můžete přečíst zde:

Další horoskopy pro znamení Raka:

Muži a ženy narození ve znamení Raka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.