Celebrity

3. července 2022 09:02

Josef Šťastna

Jitka Čvančarová nevidí šanci, že by dorazila do Varů. Bartoškovi se omluvila

Zahajovací ceremoniál KVIFF

Fanoušci i pořadatelé si zvykli na to, že Jitka Čvančarová (44) bývá každý rok ozdobou filmového festivalu v Karlových Varech. Její účast na 56. ročníku je ale nepravděpodobná. S manželem Petrem Čadkem (43) se již omluvili prezidentovi festivalu Jiřímu Bartoškovi (75).

Široký úsměv, pozitivní energie, velkolepé róby a pořádná dávka humoru. Tak se Jitka Čvančarová roky prezentovala na karlovarském festivalu. Fanoušci a kolegové z filmového světa zároveň každý rok čekají, jaký model sympatická herečka vynese na červený koberec. Letos je ale její účast v Karlových Varech nepravděpodobná. Podle jejích slov má moc práce a nechce mít hektické léto.

Jitka Čvančarová se Jiřímu Bartoškovi omluvila

„Už jsme se s manželem Jirkovi Bartoškovi omlouvali. Moc mu děkujeme za pozvání, letos nám to ale na 80 procent nevyjde. Máme s manželem moc práce a zkoušení a neradi bychom, aby to všechno bylo hektické. Příště určitě zase rádi přijedeme a já zase moc ráda vzbudím rozruch nějakou tou svou róbou,“ uvedla herečka pro deník Blesk. Fanoušci, kteří v pátek při slavnostním zahájení netrpělivě čekali, kdy se Jitka a její partner Petr Čadek objeví na červeném koberci, tak mají smůlu.

Nedá se navíc říct, že by někdo Čvančarovou při slavnostním zahájení dokázal nahradit. Rozevlátou róbu zvolila její herecká kolegyně Petra Nesvačilová, ta ale pomocí lehce neforemného outfitu skrývala těhotenské bříško. O rozruch se postarala také spisovatelka Radka Třeštíková (41), která zahajovací večer prožila v úboru připomínajícím plavky. I když se snažila fotografy hodně zaujmout, věhlasu Jitky Čvančarové se jí dosáhnout nepodařilo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.