Celebrity

30. listopadu 2022 18:30

Šarlota Chmelařová

Kim Kardashian a Kanye West jsou rozvedení. Rapper bude platit milionové výživné

Slavná dvojice se po téměř dvou letech dohadování oficiálně rozvedla. V pondělí mezi Kim Kardashian a Kanyem Westem došlo k majetkovému vyrovnání a známý rapper bude své exmanželce platit milionové výživné.

Kim Kardashian (42) a Kanye West už spolu nějakou dobu nežijí. Přesto mezi nimi došlo k oficiálnímu rozvodu a majetkovému vyrovnání až toto pondělí. Od žádosti o rozvod už uběhly téměř dva roky. Bývalí partneři pak na začátku tohoto týdne konečně našli společnou řeč a své manželství oficiálně ukončili. Slavná hvězda reality show a známý rapper spolu mají čtyři děti. Dvě dcery – North (9) a Chicago (4) a dva syny – Sainta (6) a Psalma (3). Podle magazínu People budou mít exmanželé střídavou péči, děti však budou převážně s matkou.

Kanye West podle rozhodnutí soudu musí platit výživné ve výši 200 tisíc dolarů, což je v přepočtu přes 4,7 milionu korun. K tomu bude ještě z poloviny přispívat na jejich vzdělání, lékařskou péči a ochranku. Majetek manželů bude rozdělen na základě jejich předmanželské smlouvy.

O rozvod požádala Kim Kardashian

Kardashian a West spolu začali chodit v roce 2012 a vzali se v květnu roku 2014. Jejich manželství zažilo velkou krizi v roce 2020, kdy West usiloval o to, že se stane prezidentem USA. V té době také zveřejnil velice osobní informace o své rodině a manželství.

V reakci na to vydala Kardashian veřejné prohlášení, ve kterém otevřeně promluvila o tom, že její manžel trpí bipolární poruchou a požádala fanoušky o „soucit“ a o pochopení jejich „komplikované a bolestivé“ situace. Touha stát se hlavou Spojených států známého hudebníka zřejmě nepřešla a opět na veřejnost prosakují informace o tom, že by chtěl kandidovat, a to už v roce 2024.

Kim podala žádost o rozvod po sedmi letech manželství, a to v únoru 2021. Jen o měsíc později požádala o to, aby byla prohlášena za svobodnou. Kanye mezitím svou manželku veřejně urážel a zveřejňoval nejrůznější osobní informace týkající se jejich vztahu. Následně se střídavě snažil o to, získat ji zpátky, Kim už však o slepení vztahu nestála. „I Když bych si velice přála, aby naše manželství uspělo, došla jsem k závěru, že neexistuje způsob, jak ho napravit. Kanye to tak nevidí, ale alespoň to došlo k tomu, že si uvědomil, že já chci naše manželství ukončit, i když s tím on nesouhlasí. Žádám, aby mi soud navrátil status svobodné osoby, abych mohla zahájit proces uzdravování já i naše rodina a mohli jsme se posunout dopředu a začít novou kapitolu našich životů,“ prohlásila tehdy Kim Kardashian.

Jak Kim, tak i Kanye měli od rozchodu vztahy. Kardashian randila s o třináct let mladším komikem Petem Davidsonem (29) a West měl románku hned několik. Nejdříve s modelkou Irinou Shayk (36), poté s extravagantní herečkou Julií Fox (32). Krátký románek proběhl i s modelkou Chaney Jones (25). A podle dostupných informací se aktuálně vídá s čtyřiadvacetiletou brazilskou influencerkou Julianou Nalu. Zatímco pro Kim Kardashian se jednalo v pořadí už o třetí rozvod, pro Kanyeho Westa to bylo první manželství.

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian Kanye West děti celebrity majetek výživné rozvod

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.