Celebrity

21. března 2023 11:13

Marie Makovská

Lásky Aleny Šeredové: Od Bořka Slezáčka přes slavného brankáře až po dědice automobilky

Česká kráska, která slaví 45. narozeniny, odstartovala kariéru modelky už v patnácti letech. Velmi rychle prorazila na molech i v zahraničí. Především v Itálii, kde se usadila natrvalo, je středem pozornosti bulvárního tisku. Italové si ji díky pořadu Torno Sabato (Vrátím se v sobotu) zamilovali. Kdo si naopak získal srdce Aleny Šeredové?

Alena Šeredová se narodila v Praze a dětství prožila na pražských Vinohradech. Už v patnácti letech nafotila s módním fotografem Jadranem Šetlíkem první snímky a o rok později odletěla za prací do Řecka. V sedmnácti letech pak byla poprvé pracovně v Itálii, konkrétně v Miláně, světovém centru módy.

V roce 1998 obsadila 2. místo na Miss ČR a 4. místo na Miss World, což překonala až Taťána Kuchařová v roce 2006. Kariéra Aleny Šeredové pokračovala kromě módy i v divadle a televizi. V roce 2002 získala několik cen a byla označena za objev italské televize. Od roku 2003 má italské občanství.

Přečtěte si také: Dítě po čtyřicítce? Slavné ženy, které přetočily biologické hodiny

Modelka se vždy objevovala po boku výrazných mužů. Mezi její první mediálně známé partnery patřil moderátor Bořek Slezáček. Byli spolu několik let a důvod jejich rozchodu na veřejnost nikdy neprosákl. K dalším známým láskám Aleny Šeredové patřil třeba o jedenáct let starší italský herec Edoardo Costa, se kterým jim vztah vydržel tři roky. Rozešli se ve chvíli, kdy koupili dům a začalo se mluvit o tom, že by měli založit rodinu. Modelka zažila románek například i s italským režisérem Luigi De Laurentiisem, než ji ulovil známý fotbalový brankář.

Nejdůležitější jsou pro mě děti, řekla Alena Šeredová v rozhovoru pro Primu v březnu 2017. Tehdy přiznala, že by si ještě moc přála holčičku:

V červnu 2011 se v Praze za dlouholetého přítele, italského fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona, vdala. Porodila dva syny, Luise Thomase v prosinci 2007 a Davida Leeho v listopadu 2009. Po devíti letech vztahu se Buffon seznámil s moderátorkou Ilarií D’Amico a později řekl magazínu Corriere Della Sera, že právě ona je člověkem, kterého celý život hledal a chtěl. Popsal také, že aby mohl vztah s českou modelkou ukončit, prošel si neuvěřitelným utrpením. Nakonec ale uznal, že jeho manželka vystupovala jako žena s neuvěřitelnou důstojností a před svým vlastním egem dala přednost rodině, především malým synům. „Trošku se za to stydím, přitom já jsem neudělala nic. Myslím si, že rozvod je trošku taková životní prohra,“ popsala Šeredová pro iDnes.

Po rozchodu s manželem sama nezůstala. Seznámila se s italským miliardářem Alessandrem Nasim, který je budoucím dědicem automobilky Fiat. V květnu 2020 se jim narodila dcera Vivienne Charlotte a v srpnu 2022 se zasnoubili. Modelku tak brzy čeká druhá svatba s mužem, který je dle jejích slov to nejlepší, co ji mohlo v životě potkat.

Alena Šeredová už v minulosti v rozhovoru pro Primu přiznala, že by si dceru moc přála. „Já bych vždycky chtěla holčičku. Až budu babička, tak budu doufat, že budu mít vnučku. Ale ve finále jsem máma pro kluky, protože s nimi hraju hokej a fotbal. Takové ty holčičí věci jako lakování nehtů nedělám ani sama, tak si myslím, že je dobře, že mám dva kluky,“ svěřila se v roce 2017 modelka. Tehdy se rozváděla a asi netušila, že za tři roky poté se jí přání splní.

Na sociálních sítích, kde je Alena Šeredová ke svým fanouškům velmi upřímná, na dotaz některých odpověděla, že by se se současným partnerem nebránili ani dalším dětem. Na druhou stranu přiznala, že už je na to vzhledem k jejich věku trochu pozdě. Odhalila také smutné tajemství, že v minulosti přišla o miminko.

Sdílejte článek
Štítky Itálie vztah Alena Šeredová Bořek Slezáček Gianluigi Buffon Taťána Kuchařová Miss České republiky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.