PUSŤTE si celý 27. díl seriálu Všechny moje lásky ONLINE

Kdo nestihl sledovat předposlední díl oblíbeného seriálu v televizi, může si ho nyní celý přehrát online na Prima PLAY. Stačí kliknout na VIDEO hned v úvodu.

O co v nedělní epizodě šlo? Anežka hledá svého budoucího partnera skrze seznamky, ale stále bez výsledku. Kolega Adam se jí snaží naznačit, že jeho zájem je vážný, ale Anežka jeho výzvy neopětuje...

Marie se rozhodla, že Anežce a Adamovi trochu pomůže.

Všechny díly seriálu Všechny moje lásky sledujte TADY

Ve 27. epizodě se také všichni konečně dočkali slavnostního otevření Spolku. Na otvíračku však dorazí i Zdena. Čekáte, že obrátí a začne se chovat přejícně? Omyl. Do poslední chvíle se snaží Zuzce, Marii a Líze radost z úspěchu znechutit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.