Marek Němec se ukázal v běžeckém úboru a potil krev. Podařilo se mu překonat psa?

Herec Marek Němec (41) je známý svým důvtipem. Nyní diváky překvapí v nové zvířecí show svými fyzickými dovednostmi. Soutěžit ovšem bude v běhu proti psím rekordmanům a rozhodně to nebude mít jednoduché.

Každou sobotu startuje nová původní zábavná show ze světa zvířat, ve které nebude nouze o zábavu ani napětí. Opět vám představíme tři zvířecí šampiony, tři zvířecí rekordmany a tři známé tváře, které v několika soutěžních kolech prokážou nejen své znalosti ze světa zvířat, ale také zručnost a taktické dovednosti. Ve druhé epizodě show Šampioni, vysílané v sobotu ve 20:15, si přijdou na své mimo jiné i dámy. Budou mít totiž možnost vidět sexidola Marka Němce v běžeckém úboru.

Herec musel za co nejkratší dobu uběhnout vzdálenost 400 metrů a zkusit tak překonat nejrychlejšího psa. Jak se ukáže, tento úkol nebyl vůbec jednoduchý a Marek Němec potil krev. „Tohle opravdu nemohu přežít, můžu teď nadiktovat PIN a PUK ke kartě, kdybych to nezvládl?“ nechal se slyšet herec. Jestli opravdu dokázal předběhnout nejrychlejšího psa, zjistíte už v sobotu večer.

Výhra jde na dobrou věc

V pořadu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Naši soutěžící z VIP panelu budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Soutěžící s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.

V každém díle navíc představíme rady a tipy odborníka. Ty se budou vztahovat ke zvířatům, která v daném díle vystoupí. Diváci se například dozví informace o oblečení pro psy, jak zabavit křečka a mnohé další.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.