Celebrity

17. března 2023 09:00

Vanesa Havlíková

Dancingerová v pohádce připomínala transvestitu. Ruppert ji přirovnal ke známému herci

Úspěšná a velmi obsazovaná herečka Marta Dancingerová (31) aktuálně září hned v několika populárních televizních seriálech a filmech. Během svého profesního života však nezažila vždy jen ty hezké momenty. V jeden čas byla dokonce ráda, že po rozpačitém přijetí pohádky, v které ztvárnila hlavní roli, ještě něco dalšího natočila.

Herečka Marta Dancingerová, kterou můžete znát například z detektivního seriálu Duch, během rozhovoru s Honzou Dědkem prozradila, že je ráda, že po rozpačitém přijetí pohádky Slíbená princezna ještě vůbec něco dalšího natočila. V pohádce sice hraje princeznu, ale pokud jste ji viděli, asi chápete, proč si z Marty nejen její kolegové dělali legraci pro údajný travesti vzhled.

Není to Matouš Ruml?

„To se sešli vizážisté z celého světa…“ okomentovala s pobavením herečka fotografii z vánoční pohádky. „Dělám si z toho srandu. Mám pocit, že můj největší kariérní úspěch je ten, že jsem se po té pohádce nebála dělat ještě něco dalšího. Nechci tu pohádku hanit, ale já tam fakt vypadám hrozně, o tom se asi nemusíme přít,“ zachraňovala situaci Marta Dancingerová.

Honza Dědek jí ale připomněl komentář europoslance Tomáše Zdechovského, který o této pohádce napsal, že mu mnohdy připomíná travesti show. „Já jsem si myslela, že dneska brečet nebudu,“ skryla hlavu do dlaní herečka. A další host talkshow Matěj Ruppert jí při pohledu na její fotku z pohádky ještě naložil. „Počkej, není to Matouš Ruml?“ bavil se na její účet. „Už ale začínáte být hnusní,“ napomenula s úsměvem pány Marta Dancingerová.

Přečtěte si také: Matěj Ruppert v 7 pádech honzy Dědka prozradil, jak přišel o panictví. Měl co dělat, aby se nerozplakal

Osobní život

Marta Dancingerová se kromě herectví věnuje i psaní knížek. Volný čas poté tráví nejraději s rodinou, s partnerem Markem Pospíchalem a synem Antonínem.

Na závěr talkshow se sympatická herečka rozpovídala také o svém dětství. „Já jsem ze čtyř dětí nejmladší. Je to super, neměnila bych. To je nejlepší pozice. Nic jsem nemusela a na všechno jsem byla pořád ,ještě maláʻ. Sestry už měly dávno pocit, že bych měla domácí práce taky zastávat, a já byla pořád malá,“ zavzpomínala.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.