Matěj Ruppert prozradil, jak přišel o panictví. Měl co dělat, aby se nerozplakal

7 pádů Honzy Dědka (7) - upoutávka

Zpěvák Matěj Ruppert (45) je už několik let šťastně ženatý, potvrzuje ale také pravidlo, že na první dívku se nezapomíná. Hned na začátku střední školy se seznámil se slečnou, s níž nedlouho poté prožil své poprvé. O té nyní po dlouhých letech promluvil v oblíbené talkshow.

Matěj Ruppert se narodil v březnu roku 1978 v Praze. Ačkoliv byl na základní škole členem folklorního klubu, na hudbu se ihned nezaměřil a šel studovat pedagogickou školu. Následně byl přijat na konzervatoř, studium oboru populární zpěv ale po půl roce ukončil. Výrazné vzpomínky má především na střední, kde zažíval pubertální rozpuk.

Nervózní panic

Oblíbený zpěvák se nebál prozradit, že jeho první dívka byla starší. „Mám střední pedagogickou školu. Mohl jsem být vychovatel na intru, učitel v mateřské škole, a kdybych si udělal právní nástavbu, tak i bachař. Peďák byl výborný. Na tři ročníkové třídy, asi na sto žáků, bylo asi jenom pět kluků. No, přišel jsem tam o panictví, v prváku se čtvrťandou,“ přiznal v talkshow Honzy Dědka, kterou můžete vidět v úterý ve 21:35 na Primě.

Čtěte také: Pět minut za hospodou. Harry řekl, jak přišel o panictví, a prozradil peprné detaily

První milostná zkušenost je pro mnoho lidí nezapomenutelná – buď na ni vzpomínají rádi, nebo by ji naopak raději vytěsnili z paměti. Matěj Ruppert se o ní sice rozpovídal, do detailů ale zacházet nechtěl. Nemyslí si, že podal dobrý výkon, pohltila ho totiž tréma.

„Asi bych to nehodnotil, měl jsem co dělat, abych se nerozplakal. Byl jsem víc nervózní, než když jsem hrál před vyprodanou Lucernou. Zvolil jsem dobrou strategii, čtvrťandu, která tak nějak všechno zařídila… Všechny předobrazy, které jsem viděl v nějakých obstarožních pornografických materiálech, mi v tu chvíli byly úplně k ničemu,“ zasmál se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Ostatně zpěvák si ani nic moc dalšího nepamatuje a jeho románek se starší dívkou nedopadl zrovna úspěchem. Dodnes si říká, že se mohl zachovat lépe. „Vím, že to bylo u nás na chatě ve Skalici. Rozešel jsem se s ní chvilku před její maturitou, což jsem asi mohl chvilku počkat, a od té doby jsem se se Šárkou neviděl,“ doplnil.

Nečekaný dárek

Matěj Ruppert v březnu oslavil 45. narozeniny. U příležitosti půlkulatin se jeho manželka Tereza rozhodla, že mu udělá radost něčím, po čem opravdu touží. Z její strany ale došlo k malému omylu, který oslavu trochu zpestřil.

„Stal se takový roztomilý trapásek. Mám oblíbeného fotografa Tono Stana, je to podle mě nejlepší fotograf historie České republiky. Moc jsem si přál mít doma fotku od něj. Manželka si na to vzpomněla, a když jsem měl narozeniny, přinesla mi dárek, rozbalil jsem ho a viděl krásnou fotku. Když jsem se podíval, od koho je, bylo tam jméno Robert Vano. To je také vynikající fotograf, ta fotka je krásná, ale teď co s tím…“ rozpovídal se Ruppert.

Čtěte také: Fotograf Tono Stano o umění a aktech: Ženu považuji za neskonale obdivuhodnou bytost

Naštěstí se situace obešla bez většího trapasu, či dokonce hádky. „Hned jsem pochopil, kde je ta chyba. A Tereza, moje žena, říkala, že to dlouho sháněla… Asi patnáct minut jsem přemýšlel, jestli jí to mám říct. Nakonec jsem jí to řekl. Pořád jsme spolu a doufám, že budeme i potom, co to tady veřejně vyprávím,“ dodal herec, který fotografii od Stana nakonec skutečně dostal od Honzy Dědka, a to i s podpisem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.