Celebrity

27. září 2022 10:07

redakce Prima Ženy

Dluhy vstoupily do života Švandové i Vydry. Producent, kterému půjčili, je po smrti

Ve věku 46 let zemřel filmový producent Jiří Jurtin. Stál mimo jiné za filmy Lída Baarová, Hranaři či Babovřesky. Podle webu eXtra.cz po něm zbyly obrovské dluhy. Mezi jeho věřiteli měli patřit například herci Jana Švandová (75) či Václav Vydra (66).

Informaci o úmrtí šestačtyřicetiletého producenta přinesl jako první web eXtra.cz. Jiří Jurtin podle tohoto zdroje spáchal sebevraždu ve svém autě v Kersku, kde poslední roky žil. Hovoří se o tom, že se předávkoval léky. Informaci o předčasném odchodu známého producenta potvrdila jeho manželka.

Podle webu eXtra.cz měl Jurtin zdravotní i finanční potíže. „Měl obrovské dluhy a nebyla z toho cesta ven. Taky měl neuvěřitelně těžkou cukrovku a s tím související obrovské zdravotní potíže,“ doplnil zdroj bulvárního webu.

Jiří Jurtin dlužil miliony

Informace o tom, že se Jurtin rozhodl odejít z tohoto světa, zaskočila řadu lidí. Přes svou zkrachovalou firmu NOGUP agency dlužil různým lidem z kulturního a filmového prostředí obrovské částky.

Mezi věřiteli byli například Jana Švandová, Václav Vydra či Milan Šteindler. Deník Blesk v lednu 2020 napsal, že producent, který úzce spolupracoval také se zpěvákem Danielem Landou, dluží cca 160 milionech korun. Od té doby mohla suma ještě dál narůstat.

Podívejte se na vystoupení Václava Vydry v show 7 pádů Honzy Dědka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.