Moderátorka Andrea Antony o provokativním svatebním tanci: Takové ohlasy nečekala

Andrea Antony o provokativním svatebním tanci: Jak ho hodnotí zpětně?

Kudrnatá reportérka a moderátorka Andrea Antony, kterou v současné době nejvíce zaměstnává její dcera Rozárka, zavzpomínala na natáčení speciálního dílu kulinářské soutěže i na svou nádhernou a nezapomenutelnou svatbu. Tehdy svého novomanžela i hosty překvapila neskutečně sexy tancem, jehož záznam se těšil nebývalému zájmu také na sociálních sítích.

Andreu Antony si diváci pamatují jako vždy dobře naladěnou moderátorku a reportérku, která jim přinášela nejnovější informace ze světa showbyznysu. Z něho se ale usměvavá Antony na nějaký čas stáhla. Stala se totiž maminkou dcerky Rozárky.

Ačkoliv to zní možná neuvěřitelně, právě po porodu se může pyšnit naprosto dokonalou postavou. „Je to úplně trapný, ale já jsem fakt takhle hubená jako teď nikdy nebyla. U mě vážně zafungovalo to vykojení a vysátí. Róza sála o sto šest a zatím je to opravdu jen tímto,“ pochvaluje si Andrea, kterou jsme mohli vidět soutěžit třeba po boku herečky Dany Morávkové v oblíbené show Máme rádi Česko.

Sexy svatební tanec

Vzpomínky na svatbu jí i po třech letech stále vykouzlí na tváři zasněný úsměv. Na slavnostní obřad ale jen tak nezapomene nejen ona. Pro budoucího manžela si totiž tehdy připravila pořádně peprné překvapení. Její sexy tanec ve společnosti kamarádek vyvolal nevídané reakce nejen u svatebčanů. „No kvůli tomu jsme to s Mončou Leovou a mojí sestřenicí dělaly,“ přiznává šťastně vdaná paní. „Musím říct, že na svatbě to mělo obrovský ohlasy. A to, že video následně rezonovalo i na YouTube a sociálních sítích, byl příjemný bonus,“ říká spokojeně reportérka primáckého pořadu Showtime.

Andrea také prozradila, že přítel Martin ji z televize neznal. Zato jeho babička ji na obrazovce sledovala pravidelně. „Když řekl babičce, že bude mít asi novou holku a že se jmenuje Andrea Košťálová, tak babička povídala: ‚Jo, ta! No tu já už dávno znám,‘“ směje se moderátorka, podle níž ji budoucí manžel začal i na Instagramu sledovat až po prvním rande.

Andrea Antony vařila i v Prostřeno!

Sympatická Antony se již dvakrát účastnila VIP verze slavného pořadu o vaření. „Já Prostřeno! miluju, ten formát je naprosto geniální,“ netají se svou zálibou v oblíbené kulinářské show Andrea. „Moc mě to bavilo. Navíc jsme se tam sešly tak strašně skvělá parta, že to pro mě bylo bez nadsázky za odměnu,“ usmívá se maminka roční dcery Rozárky, která prý na nabídku kývla bez váhání.

Navíc to pro ni, jako ženu na mateřské dovolená, byla jednoduše vzpruha. „Bylo to pro mě prvních pět dní a večerů mimo domov. Takové příjemné zpestření,“ svěřuje se Andrea, která si pro své kolegyně a zároveň i soupeřky připravila mexické menu.

Exotickou kuchyni si nevybrala náhodně. „My jsme před třemi lety v Mexiku byli a já jsem si zamilovala jak kulturu, tak jídlo. Říkala jsem si, že je to takové hezky barevné a ne každý to doma vaří,“ vysvětluje důvod své volby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.