Celebrity

16. dubna 2024 18:25

Tomáš Durčák

Nastávající paní Pastrňáková se loučila se svobodou. Raketa, ohodnotil párty sám Pasta

Česká hokejová hvězda David Pastrňák se co nevidět bude ženit. Jeho snoubenka a matka společné dcery Freyi Ivy, Rebecca Rohlsson, už má za sebou rozlučku se svobodou, a byla to jízda, jak se patří. Na působivé párty nechyběl dokonce ani sám „Pasta“, byť jen v podobě kartonové podobizny.

Od zásnub Davida Pastrňáka a jeho švédské partnerky Rebeccy uplynul více než rok. Pár je spolu šťastný již od roku 2018, loni se jim narodila dcera Freya Ivy Pastrnak, a všichni tak netrpělivě vyhlížejí, kdy do toho česká hokejová hvězda konečně „praští“. A zdá se, že veselka už není daleko – možná se dočkáme toto léto.

Nastávající nevěsta Rebecca Rohlsson se totiž na sociálních sítích pochlubila fotkami ze své rozlučky se svobodou. Půvabná Švédka přizvala zástup kamarádek, s nimiž si naplánovala nezapomenutelný den a pořádně to rozjela. Na fotkách z bujaré akce nechybí ani sám Pastrňák, který ženám dělal během slávy společnost aspoň ve své kartonové podobě.

Na rozlučce se svobodou budoucí paní Pastrňákové nebyla nouze ani o alkohol. Důkazem budiž fotka vany plné lahví a plechovek zasypaných ledem, v níž nechybělo šampaňské, víno i tvrdý alkohol. Zatímco Davidova snoubenka byla na párty jako jediná v bílém, její společnice všechny oblékly blyštivě stříbrné šaty.

Sněhobílý byl i dort, který Rebecca na své rozlučce dostala. Kamarádky jí na něj nechaly napsat rozverný vzkaz: „Bude se kur*a vdávat“. Z očividně povedené akce své nastávající manželky byl nadšený i sám Pastrňák, který snímky z rozlučky své vyvolené okomentoval slovem „Raketa“. Kdo ví, jak bude vypadat jeho rozlučka se svobodou.

David Pastrňák umí být stejně bouřlivým živlem jako jeho nastávající manželka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.