Nejhorší páry podle horoskopu: Proč se k sobě tyto dvojice příliš nehodí?

Hádky

Někdy jsou partnerské vztahy příliš komplikované. Za naši vrozenou nesourodost mohou i hvězdy. Která znamení se k sobě příliš nehodí a proč? Zjistěte, jakým párům to v lásce může pořádně skřípat.

V romantických vztazích můžete zpočátku zažívat návaly vášně, cítit motýlky v břiše a na očích mít nasazené růžové brýle, kvůli kterým snadno přehlédnete, že ten, do koho jste momentálně zbláznění, se k vám tak úplně nehodí. Postupem času se začne ukazovat, že se v hodně směrech neshodujete a na důležitá životní rozhodnutí máte naprosto odlišné názory. Ne každé znamení se k sobě totiž kvůli svému temperamentu hodí. Ušetřete si práci a zjistěte, s kým byste mohli mít v budoucím vztahu nepříjemné problémy a proč.

Býk a Beran

Býk a Beran jsou velice tvrdohlavá znamení, a to je právě ten problém. V jejich sporech totiž ani jeden nebude chtít ustupovat, což může způsobit pořádné dusno. Zbytečné dohady mohou znamenat i postupné odcizení. Nejistý Býk se bude svého protějšku opakovaně ptát, jak na tom jejich vztah je, což Beran nebude nést zrovna dobře a nakonec dospěje do bodu, kdy se z toho vyčerpávajícího vztahu rozhodne raději odejít.

Blíženci a Kozoroh

Blíženci a Kozoroh jsou dvě naprosto odlišná znamení. Společenský Blíženec se bude chtít bavit, poznávat a zažívat nové, neokoukané věci, které mu poskytnou nový pohled. Kozoroh bývá často rád doma a je také velice zaměřený na práci a tráví v ní spoustu času, což se jeho protějšku pochopitelně nebude líbit. Analytický Kozoroh potřebuje mít vše do puntíku naplánováno, zatímco Blíženci jsou spontánní a reagují podle toho, jak to zrovna v daný moment cítí.

Rak a Vodnář

Nezávislý Rak je spíše samotářský typ, kterému nevadí čas strávený doma. Vodnář je však volnomyšlenkářský a dobrodružný. Rak může mít po čase problém i s tím, jak je Vodnář sebevědomý. Jemu samotnému sebedůvěra často schází a může kvůli tomu na Vodnáře i žárlit. Dvojice Rak a Vodnář to má v partnerských vztazích těžké, střetávají se v nich citlivost, něha a emoční labilita s citovým chladem.

Panna a Střelec

Panny jsou klidné, analytické a rády tráví čas doma. Střelec je divoký a nespoutaný. Ani kvůli Panně se nebude chtít vzdát svého způsobu života. Dvojice Panna a Střelec v pozitivním případě utvoří vztah, ve kterém oba mohou hory přenášet, v tom negativním je ale plné nedorozumění, pro oba psychicky vyčerpávající a velmi nekonstruktivní.

Váhy a Ryby

Tyto povahy jsou si v mnohém podobné, což může krátkodobě fungovat. Postupně si ale začnou lézt na nervy. Obě tato znamení vyžadují neustálá slova chvály a uznání. Váhy dokonce o něco více než Ryby a právě kvůli tomu jejich soužití není z dlouhodobého hlediska příliš reálné. Po čase se dvojice Váhy a Ryby začne nesnášet.

Štír a Lev

Štír a Lev jsou velice silná a divoká znamení. Jejich spojení může být zpočátku vztahu velice vášnivé. Po sexuální stránce jim to bude klapat určitě, ale po čase bude mezi nimi docházet k rozepřím o to, kdo se ujme vedení. Oba chtějí mít dominantní roli a to se jejich protějšku příliš líbit nebude. Štír je navíc velice upřímný, kdežto Lev s tím má občas problém.

Nenašli jste svoji kombinaci znamení?

Jak jste na tom vy se svým partnerem? Vyzkoušejte si jednoduché porovnání svých znamení zvěrokruhu. Ve vzájemné charakteristice najdete nejen to, v čem si budete rozumět a co vás bude k sobě neodolatelně přitahovat, ale najdete zde i možná úskalí a možnosti, jak je překonávat. Podívejte se na stránku ZDE a najděte si na ní výpočet pro partnerský vztah.

Zdroj: Autorský článek a askastrology.com

Sdílejte článek
Štítky horoskop vztah vztahy znamení zvěrokruhu astrologie Beran horoskopy Lev Vodnář která znamení se k sobě nehodí

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.