Celebrity

2. září 2023 09:10

Žaneta Dernerová

Neskutečná proměna Vojty Kotka. Je z něho elegán i sňatkový podvodník

Proměna Vojty Kotka ve sňatkového podvodníka – Máme rádi Česko XIV (1)

Herci a režisérovi Vojtěchu Kotkovi (35) se v poslední době změnil život nejen příchodem prvního potomka. Výrazné proměny se dočkala také jeho vizáž. V nových dílech oblíbené zábavné show se objevil s knírkem a moderátor Libor Bouček ho trefně přirovnal k prvorepublikovému elegánovi a sňatkovému podvodníkovi. Podívejte se na extra ukázku.

Vojtěch Kotek přichází s nečekanou image. Nechal si narůst vlasy i knír. V další řadě populární show zaujal svým vzhledem všechny přítomné. A každý v něm viděl někoho jiného. „Někdo říká, že vypadám jako mlynář nebo jako Čmaňa (Pavel Zedníček – pozn.), už jsem těch přirovnání slyšel opravdu hodně,“ říká Vojta Kotek.

Moderátor pořadu Libor Bouček však přišel se svojí představou. „Vojta je v netradičním vzezření, které připomíná prvorepublikového elegána, který se následně stal sňatkovým podvodníkem. Ale to vůbec nevadí, charakterové vlastnosti sňatkových podvodníků se v tomto pořadu hodí,“ pobavil se na Vojtův účet Libor.

Připomínka proměny Jakuba Prachaře v Máme rádi Česko

Viditelnou proměnu připomněl moderátor i oslavenci Jakubu Prachařovi. Čerstvému čtyřicátníkovi promítl ukázky ze začátku jeho kariéry, tedy z doby, kdy měl Jakub o dvě desítky let a deset kilo méně. „Toto je ukázka ze seriálu Bazén, který měl dvacet epizod a na obrazovkách se objevil před dvaceti lety,“ prozradil Bouček v show Máme rádi Česko, na  jejíž další díl se můžete těšit v pátek večer na Primě. Speciálním střihem Jakubovi roli floutka Dejva. „Milej člověk, milej kluk… Asi už Báře začínám rozumět,“ okomentoval videoukázku Jakub Prachař a podpořil slova jeho spoluhráčky Báry Basikové, která mu v pořadu vyjádřila nesympatie.

Bára Basiková o oslavenci Prachařovi: Vždycky mi byl nesympatický


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.