zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Velká věštba na prosinec podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na prosinec podle kartářky Helen Stanku
Autor: archiv FTV Prima Velká věštba na prosinec podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 26.11.2020
Co vás čeká v posledním měsíci roku 2020, který vůbec nebude takový, jak jsme zvyklí. Jak to bude dál? Nahlédněte trochu do budoucnosti. Čeho je dobré se v prosinci vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na prosinec pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V prosinci vás čeká určité bilancování, možná si chvílemi budete      připadat jako oběti. Může se i zúročit, jakým způsobem jste tento rok fungovali a můžete také využít toho, co jste si za celý rok vydobyli. Přichází hojnost, ale bude vykoupená vaší prací.

Začátkem měsíce budete muset zvážit, co je pro vás důležité a co ne. Může se ukončit nějaký táhnoucí se spor, možná úřední záležitost. Každopádně se ukončí něco pro vás nepříjemného. Další dekáda už může být pro vás příjemnější a ve svižnějším tempu. Konec měsíce možná přinese nějakou mrzutost v soukromé sféře. Bude dobré, když napočítáte do deseti, než něco řeknete. To, co si máte vyříkat, si vyříkáte a konečně můžete mít doma čistěji.

Runou pro měsíc prosinec je Fehu. Ukazuje hojnost, energii, příliv síly, kterou si máte opatrovat. A dejte pozor, když je síly příliš mnoho, máte sklony trošku zlobit, tak se hlídejte.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Berany

Býci

Prosinec pro vás může být velmi náročný po pracovní stránce, zároveň se budete učit nové věci. A také uděláte něco, kdy vyjdete tak trochu ze své komfortní zóny.

Zpočátku se můžete trochu obávat o své jistoty, prosinec vám ale vrátí alespoň kus naděje a sílu v tom, že když se naučíte něco nového, tak se znovu dostanete do situace, kdy máte kormidlo ve svých rukou a nejste vlečeni nikým jiným. Začátkem měsíce vás čeká úspěšné jednání, můžete si plánovat nějaké investice, které přijdou a měly by mít spíše dlouhodobější perspektivu. Polovina měsíce pro vás může být příznivější, potkáte různé lidi, kteří vám přinesou inspiraci a radost. Koncem měsíce mohou přijít trochu rozladěné nálady, můžete řešit lidi kolem sebe, kteří mají svých starostí a problémů dost, ale ukazují prstem na ty druhé. Budete si muset hlídat sousedy, závistivé oči, nicméně vy jste silní a všechno ustojíte.

Runou pro měsíc prosinec je Thurisaz, která vám dává možnost zvítězit, i když budete mít klacky pod nohama. Ty tam jsou proto, abyste se naučili porazit své strachy, a můžete z toho pak vyjít s triumfem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Býky

Blíženci

V prosinci si splníte přání, máte nad sebou boží ochranu, přijde vám radost i síla. Můžete sice bojovat se svými démony, ale vy byste je měli porazit a zvítězit.

V první dekádě budete vyřizovat nějaké věci, můžete mít pocit, jako kdyby byl konec světa, ale ve skutečnosti se nebude nic velkého dít. Vrcholit by to mělo ještě kolem druhé dekády, všechno ale ustojíte. Mohou to být věci, které se táhnou z minula, nějaké karmické věci, staré strachy, všechno ale zvládnete. Nic jiného vám ani nezbývá. Třetí dekáda by měla být mimořádně příjemná. Budete mít své démony už zkrocené, přijdou jistoty, všechno jste zvládli a o to budete silnější.  

Runou pro prosinec je Fehu, která vám říká, že si máte užívat života, toho, co všechno máte, čerpat z toho sílu a energii a směřovat je správným směrem. Ne nadarmo se říká: „Přičiň se člověče a bude ti dáno.“

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Blížence

Raci

V prosinci vás čeká určitá zkouška, abyste dokázali být nad věcí, udrželi si morální hodnotu. Možná budete potřebovat ujištění, že jste milováni a že s vámi okolí počítá. Zelenou budou mít krátkodobé věci, různé pracovní příležitosti, brigády, které byste neměli opominout. Když je využijete, budete mít z toho zisk i radost.

Zkraje měsíce můžete navštívit lékaře nebo pomoci starším lidem v nějaké jejich složitější situaci. To vás bude naplňovat, dělat vám dobře. Druhá dekáda bude o příležitostech k zisku. Pokud to nebude nějaký zajímavý přivýdělek, může to být i nějaké dědictví, třeba i duchovní. Když se trochu přičiníte, můžete to velmi dobře zúročit. Třetí dekáda bude vysloveně radostná a pro vás příznivá. Podaří se vám více stmelit vaši rodinu.

Runou pro tento měsíc je Ansuz, runa komunikace. Radí vám řídit se intuicí, tím, co chcete dlouho někomu říct, a také mu to říct. A volit slova, aby někoho neranila. Nezapomeňte, že povzbuzením, pochvalou můžete někomu zpříjemnit nejenom den, ale třeba i hodně dlouhý čas.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Raky

Lvi

Prosinec by měl být obdobím, kdy se budete učit krátkodobým věcem, můžete také lehce bojovat s autoritami a úřady. Nicméně přijde i určitá analýza, budete rozlišovat, co je pro vás dobré a co ne. Ukazuje se i určitý smysl pro umělecké věci, může vás políbit múza.

Ze začátku měsíce může přijít nějaké cestování, budete i zařizovat různé věci. Je možná návštěva lékaře, která by měla být s dobrým koncem. Druhá dekáda měsíce bude hezká, bude se vám dařit, asi budete řešit nějaké smlouvy důležité pro příští rok. Můžete řešit i věci, které mají spojitost s budoucnem a mohou se týkat dalekých cest. Třetí dekáda bude o objevování nových informací, budete se učit nové věci a investovat do sebe i do lidí kolem sebe.

Runou pro prosinec je Algiz, která znamená ochranu, chrání vás před všemi negativními vlivy, které se na vás mohou hrnout. I kdybyste se tedy brodili trním nebo bahnem, nic se vám nestane.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Lvy

Kartářka Helen Stanku
Autor: Monika Navrátilová Kartářka Helen Stanku

 

Panny

V prosinci vás čeká rovnováha a síla. Co jste investovali, to se vám bude vracet jak v dobrém, tak i v tom špatném. Můžete se chvilkami cítit osamělí, odtržení od davu, nicméně bude to vaše vlastní rozhodnutí. Důležitá bude také prozíravost, jak si ustelete, tak si lehnete, měli byste si tedy utřídit své priority.

V prosinci můžete sklízet, měly by se vám vrátit různé investice, mohou chodit různé zisky, odměny. Ve druhé dekádě byste měli všechno zvládat i stíhat tak, jak potřebujete. V lásce to vypadá nadějně až kolem Vánoc, kdy přijde spokojenost. Mezi svátky vás jen může vystrašit nějaký rest, na který jste zapomněli, ale ve skutečnosti se nic strašného dít nebude a všechno si velmi dobře vyřídíte. Vlastně byste mohli být v prosinci velmi spokojení a možná budete mít chvílemi potřebu stranit se lidí, protože potřebujete společnost někoho silného a inteligentního. Takže když si sednete a podíváte se do zrcadla, bude vám naprosto báječně.

Runou pro tento měsíc je Eihwaz, která je spojená s tisem, což je věčně zelený keř symbolizující přerod. Vy pravděpodobně ukončíte určitý cyklus a naplánujete a začnete nový.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Panny

Váhy

Zkraje měsíce budete mít co dělat, abyste nepodléhali různým depresím a chmurným náladám. Naštěstí je to pouze subjektivní pocit, objektivně by se vám nemělo nic strašného dít. Budete se muset trochu víc zaměřit na práci a oprostit se od emocí, které by vás srážely dolů. Cokoli se bude týkat práce, přijdete na způsoby, jak se dostat z nějaké svízelné situace.

Během první dekády vás čeká docela dost práce, možná nebudete vědět, co dřív. Měli byste si hlídat možnost zbytečných konfliktů s partnerem, které bude způsobovat vaše duševní rozpolcenost. Zaměřte se na své priority, tudy vede cesta ven. Konec měsíce by mohl být příznivější. Nezadaní se zamilují, zadaným se zlepší vztahy.

Runa pro tento měsíc je Hagalaz, runa zkoušek, které vás nemají porazit, ale naopak posílit. Jak se říká: Co mě nezabije, to mě posílí. Je to mystická runa, která vás něco naučí. A když to teď zvládnete, pak už vás nikdy podobné věci v životě trápit nebudou.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Váhy

Štíři

V prosinci vás čeká určitý přerod, jako když vy sami uzavřete určitý cyklus a vcházíte do nového. Budete se také celý prosinec učit pojit protiklady.

V první dekádě vás čeká práce, budete chtít dotáhnout staré resty. Také se budete zabývat předsevzetími, která si stanovíte do dalšího období. V druhé dekádě budete vyřizovat různé papírování, obvolávat známé a přát jim pěkné svátky. Ve třetí dekádě si budete potřebovat dělat určité revize, čistky, které se mohou projevit ve vztazích. Může to být trošku výbušné a možná byste občas měli dobře volit slova a nepálit mosty až tak vehementně. Toto období vás spíše bude nabádat k tomu, abyste se naučili s lidmi dobře vycházet. Možná se také začnete učit nějakou arteterapii, vyjadřovat své pocity mávnutím štětce, aniž byste museli cokoli vyslovit.

Runou pro tento měsíc je Naudiz, jejíž doslovný překlad je nouze. Přinutí vás, abyste si pomohli sami. Budete uzavírat určité cykly, škrtat některé lidi ze svého života, možná i některé věci nebo zvyky, aby se vám dál šlo mnohem lépe.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Štíry

Střelci

V prosinci vás čeká rozšiřování obzorů i možné cesty. Mohli byste sklízet určité plody své práce a možná toho bude tentokrát skutečně hodně a vy se nezastavíte.

Začátkem prosince se vám budou vyhýbat lidé, kteří by vám měli něco vracet. V druhé dekádě vás čeká dobrá nálada, střetnutí s lidmi, které jste možná delší dobu neviděli. Něco sami v sobě budete potřebovat ukončit, urovnat, abyste měli klid. Koncem měsíce může přijít nějaká cesta. Rozladit by vás mohli jen lidé kolem vás, protože ne všichni to mají nastavené stejně jako vy. Na silvestra vás možná čeká i nějaká menší společenská akce a do nového roku se budete probouzet s úžasně čistou hlavou.

Runou pro tento měsíc je Isa, která vám radí, abyste byli umírnění, i kdybyste chtěli procestovat celý svět. Radí vám držet se tam, kde je to pro vás bezpečné, zůstat ve svém středu, držet se svého vnitřního hlasu.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Střelce

Kozorozi

V prosinci si možná dopřejte něco, co vám přinese radost, budete se učit nové věci, všechno si budete potřebovat ověřovat a také se dozvíte nějaké pravdy, které byste nečekali. Možná vás políbí poznání, které je tak trochu z jiného světa.

Začátek měsíce může být nejistý, čekají vás nějaké výdaje, může to být náročnější, složitější, bude to od vás vyžadovat velkou duševní sílu, abyste si dokázali utřídit priority. Ve druhé až třetí dekádě se vše dostane do veselejších barev, budete trošku v jiném světě, vaše fantazie bude opravdu veliká a realita s ní může trochu splývat. Pozor tedy, abyste nezapomněli doma zapnutý kohoutek, horkou žehličku, klíče, nebo dokonce popřát pěkné svátky tchyni.   

Runou pro tento měsíc je Tiwaz, která říká, že za všechno se platí. Nese s sebou vítězství, ale je potřeba si uvědomit, že pro každé vítězství je potřeba i něco obětovat.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Kozorohy

Vodnáři

V prosinci vás čeká hojnost, jistota, můžete plout i ve starých vodách a bude pokoušeni z hlediska vaší disciplíny. Mohou se objevit nějaké vaše slabosti, zlozvyky, nečekaně ale uděláte i něco pro své zdraví.

Hned zpočátku měsíce vás čeká spousta radosti, druhá až třetí dekáda bude taková smíšená, budete muset řešit, co je pro vás skutečně důležité a co ne a teprve pak se dostanete do určitého klidu a pohody. Stanovení priorit bude důležité i z hlediska citů. Zadaní si mohou s partnery něco vyříkat, nezadaní budou komunikovat možná více než kdy předtím. Přepadnou vás možná i různé objevitelské sklony, například v kuchyni při pečení vánočního cukroví.

Runou pro tento měsíc je Fehu, která symbolizuje hojnost, příliv práce, energie, tvůrčí síly. Směřujte ji tím správným směrem, ať ji maximálně využijete. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Vodnáře

Ryby

V prosinci budete skutečnými mágy, dokážete spoustu věcí, budete se učit spoustu nových věcí, dělat věci, které jste nikdy předtím nedělali. Můžete mít z něčeho pocit bezmoci, kdy věci nepůjdou tak, jak chcete, a pravděpodobně budete mít i období, kdy se budete osvobozovat od věcí, o kterých víte, že je nemůžete nijak ovlivnit.

Začátek měsíce bude pro vás ve velkém shonu, budete se snažit dotáhnout věci, které se dlouhou dobu táhly. Budete mít pocit, že přestože do nich vkládáte mnoho energie a snažíte se, nejde to tak, jak byste chtěli. Druhá dekáda už bude příznivější, budete řešit, čím potěšit své blízké. Koncem měsíce mohou nastat nějaké situace, které nebudou úplně podle vašeho gusta a budou souviset s vašimi pracovními plány. Bude potřeba, abyste některé věci doladili a mohli si pak užít oslavy konce roku.

Runou pro tento měsíc je pro vás Kenaz, runa, která dává štěstí, nový impulz, radost, světlo, které se rozsvítí ve tmě.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby

Přečtěte si podrobný horoskop na prosinec pro Ryby

Rok 2021 podle kartářky Helen Stanku

Velká předpověď na rok 2021 podle kartářky Helen Stanku

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc , výklad z run , runy , horoskop na prosinec , věštba na prosince , věštba na prosinec , předpověď na prosinec

reklama

Přečtěte si také

reklama