Seriály a filmy

24. září 2014 09:00

Gabriela Gabrielová

Prima jede... za vámi do Plzně. Těšte se na Andreu Verešovou a další herce ze Svateb v Benátkách

Unikátní mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu v Plzni. Na náměstí Republiky se můžete těšit na živé vysílání přímo z mobilního studia, bohatý doprovodný program pro celou rodinu či hvězdné tváře.

Moderátor Tomáš Hauptvogel si nejvíc oblíbil atrakce, konkrétně střelnici, u které zápasil tak dlouho, dokud neulovil suvenýr pro kolegyni Terezii Kašparovskou. Zkusil zkrátka jednu z atrakcí, které jsou tu pro všechny návštěvníky.

Akce Prima jede za vámi nabízí každý víkend unikátní pohled do zákulisí Zpráv FTV Prima a zároveň přiváží bohatý doprovodný program, který vrcholí vždy v 18.55, kdy začíná vysílání Zpráv přímo z mobilního studia.

"Bylo to skvělé, naši diváci byli opět úžasní. Jsem ráda, že mezi ně pravidelně vyjíždíme, je to velký zážitek a cenná zkušenost," říká Terezie Kašparovská, která po boku Tomáše Hauptvogela vysílala z mobilního studia už podruhé - premiéru totiž měli v Mikulově, kde celá zpravodajská roadshow TV Prima odstartovala.

To moderátor VIP zpráv Miroslav Šimůnek si mobilní studio "osahal" poprvé. "Byla to má premiéra, neobešla se bez nervozity. Ovšem hradečtí diváci byli natolik úžasní, že si to hodně užívám," uvedl Šimůnek.

Program akce Prima jede za vámi startuje v sobotu i v neděli v 15 hodin. V sobotu se divákům představili Josef Klíma i protagonisté Dětí ráje. Na skok se na Velkém náměstí objevil i Richard Genzer, který přišel pozvat diváky Primy na novou show TGM: Talkshow Geni a Míši, která startuje už v neděli v 21.30 po novém seriálu Vinaři.

Unikátní mobilní studio Zpráv FTV Prima míří na celý víkend do Plzně. Zaparkuje přímo na náměstí Republiky, kde je po oba víkendové dny připraven bohatý doprovodný program a především živé vysílání Zpráv. Na místě budou moderovat Klára Doležalová a Karel Voříšek.

"Mám za sebou už tři zastávky. Byl jsem v Mikulově, Pardubicích a Ostravě. Plzeň je čtvrté město, na které se moc těším. Doufám, že atmosféra bude opět skvělá a náměstí plné. V nedalekém Staňkově je navíc dětský domov, kam pravidelně jezdím, a dětem jsem slíbil, že je pozvu a osobně jim celé mobilní studio ukážu," říká Karel Voříšek, který Zprávy FTV Prima moderuje s Klárou Doležalovou.

"Na Plzeň a Plzeňáky se moc těším, vím ještě z dob své herecké kariéry, že je tam báječné publikum a jsou tam moc fajn lidé. Doufám, že jich přijde co nejvíc a že nám bude přát počasí," dodává moderátorka.

Součástí akce Prima jede… za vámi je i velký doprovodný program pro děti i dospělé. V sobotu i v neděli vypukne vždy v 15 hodin. V sobotu vystoupí Děti ráje či Marek Ztracený, v neděli pak Kamila Nývltová a skupina Queenie. Podpisy pak budou rozdávat herci seriálu Svatby v Benátkách, mimo jiné i modelka Andrea Verešová.

Prima jede... plakát Plzeň. Foto: archiv FTV Prima

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Zpravodajská roadshow Prima jede… za vámi odstartovala 9. srpna v Mikulově, Plzeň je její osmou zastávkou. V dalších týdnech uvidí unikátní mobilní studio i diváci v Liberci a Jihlavě.

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

Podívejte se na vaše fotky

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.