Téma číslo jedna pro představitele Mušketýrů? Jak si nechat narůst vousy!

Stát se statným mušketýrem mimo jiné znamená i to, že si budete muset nechat narůst pořádné vousy. V dnešní době, kdy se vracejí do módy vousatí muži, tzv. lambersexuálové, možná žádný problém, ale co když vám žádné nerostou? Tipněte si, který představitel Mušketýrů má s vousy problém?

Každý pondělní večer celé léto můžete sledovat příběhy Třech mušketýrů premiérové druhé řady. Na první pohled musí být jasné, jaké vlastnosti měl mít herec, aby se do castingu seriálu BBC vůbec dostal. Představitelé britských mušketýrů jsou totiž vysocí, urostlí a na obličeji je zdobí dobový styl vousů. Vousy jsou zkrátka nepostradatelnou součástí toho, jak "správně" vypadat jako mušketýr, protože kostýmy se čistě historické linky rozhodně nedrží. Podívejte se na video v článku.

Ve světě teď letí nová představa, jak by měl muž, který má být cool, vypadat. Jeho hlavní zbraní má být totiž plnovous a posilovnou prozkoušené tělo. Po uhlazených mužích v dobře padnoucích oblecích není ani památky. A takovým typem jsou i představitelé Mušketýrů, kteří přiznávají, že nechat si narůst knírek, který nemůžete sundat rovných sedm měsíců (protože tolik měsíců natáčí), není úplně příjemné. Zatímco Tom Burke, představitel Athose, přiznává, že s umělým plnovousem vypadal jako něco mezi kozou a parodií na obraz Ježíše Krista, mladičký Luke Pasqualino má jiný problém.

Někdo chmýří, jiný pořádný bochník

Představiteli d´Artagnana je pouhých dvacet pět let, a možná proto trpí tím, že mu nerostou vousy: "... je to jen takové dětské chmýří a ještě k tomu nerostou dostatečně rychle," stěžuje si. Problém s vousy rozhodně neměl Howard Charles, který hraje Porthose: "Na natáčení sem přijel s opravdu hustým vousem, museli mi ho dokonce zkrátit."

Mušketýrský styl se nevyhnul ani hlavnímu režisérovi první řady Tobymu Haynesovi. Ten se ze zásady během natáčení neholí, a tak si ho maskérky vzaly do parády a vytvořily mu mušketýrský sestřih vousů.

Podívejte se na video v článku.

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.