VIDEO: V Prostřeno! se dozvíte, jak správně zakroutit holubovi krkem

Tahle debata ale nebude každému po srsti, zejména u jídla. Ještě, že máme Mirka, který opět vše odlehčí svým tvrzením, že žampion je zelenina. Nenechte si ve středu ujít od 18 hodin na Primě Prostřeno!

Marie je sympatická a pohodová hostitelka, vezme soutěžící do úplně nového rodinného domu, který zařizuje.

Přizná se také k tomu, že má cirkusácké kořeny a že jí toto prostředí někdy chybí. Její pokrmy budou vydatné a bohaté, na hosty bohužel až příliš – kombinaci dvou předkrmů (těstovinový salát a pečená kuřecí křidélka) ohodnotí tak, že spolu oba chody příliš neladí.

Když pak Marie naservíruje polévku, ze které budou trčet celé kosti s masem, ne všem to bude připadat estetické, byť chuť polévky bude jinak silná a poctivá.

Komu bude neobrané maso vadit nejvíc?

A zábava? Marie pozve svého kamaráda, fakíra Honzu Jafara, který udělá ohňové představení na zahradě a kterého diváci znají z reality show VyVolení.

Proč je podle Mirka žampion zelenina?

Podívejte se, jak správně zakroutit krkem holubovi:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.