Celebrity

6. října 2022 14:30

Vanesa Havlíková

Oslava šedesátin Pavla Vítka. Nechyběla Žilková s partnerem ani zásah záchranářů

Zpěvák Pavel Vítek se proslavil zejména účinkováním v mnoha známých českých muzikálech. V pátek večer oslavil v Lucerně opravdu ve velkém stylu své šedesáté narozeniny a hvězdnými hosty se to jen hemžilo. Středem pozornosti byla zpěvákova spolužačka Veronika Žilková (60), která během oslavy oblékla lidový kroj a ukázala se po boku svého nového partnera Josefa Holomáče (62).

Kulatiny se musí bezpochyby řádně oslavit, a proto také životní partner Pavla Vítka Janis Sidovský (54) uspořádal svému partnerovi velkolepou oslavu.

Hvězdní hosté

Velkolepý koncert se odehrával v pražské Lucerně, kde nechyběly známé tváře z české herecké a hudební scény. Oslavu jubilea si nenechali ujít například zpěváci Daniel Hůlka, Marian Vojtko či Josef Zíma. Z žen to byla například Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Jitka Zelenková či Veronika Žilková, která dorazila na akci společně se svým novým přítelem.

Zamilovaná Žilková po boku nového přítele Josefa Holomáče

Poté, co se Veronice Žilkové po patnácti letech rozpadlo manželství s velvyslancem Martinem Stropnickým, kdy důvodem krachu byla milenka politika, se kterou pracuje na ambasádě v Tel Avivu, herečka dlouho nezahálela a na veřejnosti se objevila po boku nového muže.

Veroničin přítel není z hereckého prostředí. Je to známý muzikant Josef Holomáč, někdejší basový kytarista rockové skupiny Argema. „Potkala jsem bývalého rockera, basáka z kapely Argema. Když jsem ho potkala, nevěděla jsem, o koho jde. Nikdy jsem rock neposlouchala, ale je to legrační, že to přišlo v době, kdy zkouším rockový muzikál v divadle Broadway,“ svěřila se herečka pro divácky oblíbený pořad ShowTime.

Jak je vidět, tak dvojice si společně skvěle rozumí a svůj volný čas tráví pospolu. „Musím říct, že jsem s ním byla už i na Moravě. Tam jsem potkala jeho slavného bratra, který je autorem obrovského hitu, což jsem netušila, že je to od Argemy. Moje kolegyně mi to musela pustit v divadle a já jsem zjistila, že to znám,“ dodala před časem s nadšením v hlase Žilková. Tím hitem měla na mysli píseň Vyznání, kde se zpívá Ty jsi má láska, ty jsi můj sen.

Válka mezi milenkou a manželkou

Přestože je Pepa Holomáč stále ženatý, tak jeho manželce se očividně nelíbí, že tráví čas s Žilkovou. Před časem dokonce prohlašovala, že pro herečku je její muž jen dočasným milencem a rozvádět se kvůli ní nebude. „Oba dva se v tuhle chvíli rozvádíme, není co tajit. Co já vím, rozešlí jsou asi už dva roky. Asi to tak bývá, že když se objeví nová partnerka, tak se objeví nějaké emoce. Ale co já vím, rozváděli se už v době, než jsme se my dva seznámili. My se známe pár týdnů a nevím, co bych k tomu řekla víc. Ani to není rodina, žádné děti nemají,“ reagovala Žilková pro Super.cz na slova Holomáčové.

„Stejně jako si našel novou partnerku Martin Stropnický, tak si ji našla i ona,“ tvrdí Žilková. To však Martina Holomáčová dementovala. Podle ní šlo pouze o kamarádku.

Veroniku ani Josefa tato situace příliš netrápí a společně si užívají zamilované chvíle bok po boku.

Připomeňte si chvíle, kdy se Veronika Žilková poprvé ukázala po boku svého nového partnera:

Oslava se neobešla bez zranění

Oslava to byla velkolepá a program byl opravdu nabitý. Zpěvák během oslav zpíval jak o život a byl opravdu v jednom kole. A to byl i důvod zpěvákova zranění. „Mezi písněmi jsem se utíkal převléknout do zákulisí, bohužel jsem uklouzl, a jak jsem se snažil zabránit drsnému pádu, dal jsem před sebe ruku, ani nevím, na co jsem spadl, a najednou všude krev,“ řekl pro Blesk Pavel Vítek. Naštěstí na místo okamžitě přiběhli zdravotníci, kteří zraněného zpěváka ošetřili a on tak mohl v oslavách pokračovat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.