Ostrá slova syna Hanychové. Urazil její vaření a prozradil, kdo v rodině nosí kalhoty

Influencerka Agáta Hanychová (37) na sociálních sítích často zapne živé vysílání a sdílí s fanoušky útržky ze svého soukromého života. Celkem nedávno nakousla i možnost, že by mohla živě odvysílat vlastní porod. Nyní si pozvala staršího syna Kryšpína a ten prozradil, jaké by chtěl mít povolání a kdo v rodině nosí kalhoty.

Nedávného živého vysílání, které Agáta Hanychová spustila na svém Instagramu, se účastnil i její syn Kryšpín (11). Tím si influencerka pěkně naběhla, protože se ukázalo, že se syn vůbec nebojí veřejného projevu. „Až budu velkej, chci být bezdomovcem," odpověděl na otázku, čím by se chtěl stát, až vyroste. Došlo ale i na téma očekávaného sourozence a na to, kdo doma takzvaně nosí kalhoty. Kupodivu to není ani partner Hanychové Jaromír Soukup, ani Agáta.

Mohlo by vás zajímat: Agáta Hanychová dceru se starobylým jménem porodí v magický den. Kluk to být nesmí

Na sourozence se netěším, odstěhuju se

„Těšíš se na sourozence?“ zeptala se Agáta Kryšpína během vysílání. „Ne, stačí mi jeden, odstěhuju se k tátovi nebo babičce,“ poznamenal provokativně. Influencerka také poznamenala, že Kryšpín je doma chlap, pokud tedy zrovna není doma Jaromír. „I tak jsem doma chlap já,“ uvedl chlapec na pravou míru.

Chutná mi všechno, co nevaří máma

Vzdorovitě se Kryšpín postavil také ke kuchařským schopnostem vlastní maminky. Agáta někdy i během živého vysílání připravuje nejrůznější pokrmy, ovšem podle něj vařit neumí. Za kapesné si její syn kupuje jídlo a chutná mu vše, hlavně když to nevaří máma.

Fanoušci, kteří Agátu Hanychovou znají nebo alespoň sledují na sociálních sítích ale většinou nemají špatné mínění o jejích rodičovských schopnostech. Maminka syna Kryšpína, kterého má s Miroslavem Dopitou, a dcery Mii, kterou má s Jakubem Prachařem, brzy porodí třetího potomka, a přestože zatím ostatní matky se třemi a více dětmi obdivuje, jistě svou novou rozšířenou roli zvládne.

Vstupte spolu s námi do prima+ a sledujte kvalitní české i zahraniční filmy a seriály:

Sdílejte článek
Štítky Instagram Jakub Prachař přímý přenos Miroslav Dopita Jaromír Soukup Agáta Hanychová Influencer Kryšpín Dopita Mia Prachařová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.