Pavla Dostálová ohrozila natáčení úrazem. Bolest přetrpěla, šrámy skryly maskérky

Pálava (3) – Náš osud už se naplnil

Pro Pavlu Dostálovou (34) bylo natáčení komediálního seriálu v srdci vinic na Pálavě nezapomenutelným nejen proto, že kraj jižní Moravy miluje, ale i pro jeden hodně náročný natáčecí den. Herečka totiž lehce podcenila příjezd na plac.

Stejně jako její kamarádi, tak i Iveta v podání Pavly Dostálové se na Pálavě zdrží místo dvou dnů na neurčito. Sice tam přijela s tím, že pospíchá na dovolenou do Řecka, nakonec ale víno a fajn parta podstatně změní její život. „Iveta má ráda život pod kontrolou a všechno i všechny organizuje, ale tady zjistí, že ten život pod kontrolou zas až tak moc nemá. Je rázná, živelná a výlet s kamarády ji přiměje trochu zpomalit a nadechnout se,“ představuje svoji seriálovou postavu herečka, která má právě k Pálavě, kde seriál vznikal, velmi blízko.

„Sedmnáct let jsem prováděla na zámku Lednice, takže okolí znám, mám tam kamarády a ten kraj se mi líbí,“ říká Dostálová. A proto na místě zůstávala ráda i mezi natáčeními a nevracela se zpět do Prahy, kde momentálně žije.

Právě jeden takový nepracovní pobyt na Pálavě se ale Pavle Dostálové lehce vymstil. „Jezdila jsem na onewheelu, takovém elektrickém skateboardu, který se během jízdy porouchal a já jsem upadla. Bylo to v době, kdy jsem na Pálavě přejížděla z jedné vesnice do druhé, a těsně před tím, než jsem zajela do zázemí, kde se natáčí, se mi to stalo,“ popisuje nečekanou nehodu.

„Maskérky byly tak moc hodné, že mě hned ošetřily. Později jsem ještě raději odjela do nemocnice na vyšetření. Jen pro jistotu. Vše bylo v pořádku, neměla jsem nic zlomeného, a tak jsem druhý den pokračovala v natáčení,“ vzpomíná na debakl ještě dnes s velkou úlevou, že nezkomplikovala vznik seriálu, který můžete sledovat na Primě každé pondělí večer.

Pomlácené koleno, nohy a spáleniny na paži cítila ještě nějakou dobu. „Třeba v okamžiku, kdy jsme natáčeli výšlap na vinici, tak mě nohy a kotník pěkně bolely. Jinak musím poděkovat maskérkám, které perfektně zamaskovaly modřiny a odřeniny, aby to nebylo moc vidět. Díky tomuto úrazu jsem poučená a vím, že v době, kdy točím, na tom nesmím jezdit. Tady je důkaz toho, že nikdy nevíte, co se může stát,“ uzavírá ponaučená herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.