Celebrity

16. září 2022 13:40

David Laštovka

Bára Munzarová za krátkou dobu výrazně zhubla. Co zapříčinilo její proměnu?

Bára Munzarová (50), dcera slavného hereckého páru Jany Hlaváčové (84) a Luďka Munzara (†85), šla do sebe. Během několika měsíců se jí podařilo shodit osm kilogramů. Cítí si skvěle, ale přiznává, že cesta za lepší postavou nebyla zrovna z těch nejzdravějších.

Zhubnout Bára Munzarová neměla v plánu. Všechno začalo tím, že jí zavolala zpěvačka Lucie Bílá (56) a nabídla jí účinkování v muzikálu Láska je láska. Náročné tréninky a tvrdá dřina vykonaly své. „Nebylo to moc zdravé hubnutí, bylo to hodně stresu a pohybu při zkoušení muzikálu. Je to těžká disciplína pro mladé, takže jsem se musela hecnout – a to hubnutí šlo nějak samo,“ prozradila Munzarová webu Super.cz. Nyní doufá, že se nedostaví takzvaný jojo efekt a současnou hmotnost si udrží. „Snad to dobře dopadne,“ dodala s úsměvem.

Co tvůrci prozradili o muzikálu Láska je láska?

Po smrti otce, herce Luďka Munzara, Bára přehodnotila své životní priority. Nebere už každou práci, nehoní se, vybírá si jen to, u čeho cítí, že pro ni bude v danou chvíli to pravé. „Jdu cestou sebepoznání. V rámci očisty ducha jsem si došla k tomu, že už jsem schopná říct, že děkuju za nabídku, ale ne. Bez výmluv a bez hereckých předsudků, aby člověk neměl strach, zda bude znovu osloven, nebo ne. Nějak se mi podařilo najít svůj vnitřní klid. Na druhou stranu je potřeba říct, že mám to štěstí, že nemusím honit složenky. Nějaké zabezpečení mám, takže ta rozhodovací pozice je potom úplně jiná,“ svěřila se v rozhovoru pro iDNES.cz.

Když otec umíral, v domě začala lítat energie

Na okamžik, kdy její slavný tatínek opustil tento svět, do smrti nezapomene. Je přesvědčena o tom, že něco mezi nebem a zemí existuje. Pro svého těžce nemocného otce Luďka Munzara zařídila domácí péči, aby nemusel do nemocnice. Mohl tak umírat tam, kde to miloval, mezi svými nejbližšími.

„Střídali jsme se u něj já, sestra a pečovatelky. Když se jeho mysl rozhodla, že odejde, paní doktorka jenom zavedla morfium, aby ho nic nebolelo, a řekla, abychom tomu nechali volný průběh, že to jsou někdy hodiny, dny, měsíce, ale tělo si samo řekne, kdy duše potřebuje odletět. V tom domě najednou začala lítat neskutečná hmatatelná energie sounáležitosti a lásky. My jsme na sebe s tatínkem byli strašně napojení, byli jsme blízké duše a já jsem se díky němu dotkla energie,“ popsala Barbora Munzarová v rozhlasovém pořadu Blízká setkání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.