Celebrity

19. července 2022 09:29

Josef Šťastna

První slova o porodu. Sára Affašová a syn Donutila čekají dítě, děda dostane úkol

Herečka Sára Affašová (28) a její partner Martin Donutil (31) už za pár týdnů přivítají na světě svého prvního potomka. Na miminko se hodně těší také prarodiče. Sára Affašová naznačila, že důležitý úkol čeká nejen na Miroslava Donutila (71). Rodiče totiž počítají s tím, že slavný dědeček občas miminko pohlídá.

Sára Affašová, jejíž herecké umění diváci budou moci obdivovat v novém českém filmu Hranice lásky, se už za pár týdnů stane maminkou. O tom, že spolu s Martinem Donutilem čekají rodinu, Sára informovala fanoušky v polovině května.

Půvabná herečka se syrskými kořeny v minulosti tvořila pár s tanečníkem Michalem Necpálem. Štěstí ale našla až po boku Martina Donutila, kterého poznala v divadle. Říká se, že vztah dvou herců může být hodně náročný. Mohou na sebe žárlit nejen partnersky, ale často i v pracovní rovině. Snad to sympatického Martina a jeho přítelkyni nezasáhne.

Co na sebe Sára Affašová a Martin Donutil prozradili v show 7 pádů Honzy Dědka?

„První setkání bylo při zkoušení hry Smrt obchodního cestujícího, tam jsem rovnou potkala i Martinova tátu. My jsme spolu nejprve hráli v divadle, než jsme spolu začali chodit,“ vysvětlila okolnosti seznámení Sára Affašová v show 7 pádů Honzy Dědka. Sára Affašová by se už v lednu měla vrátit zpět na divadelní prkna a předpokládá, že jí s miminkem budou pomáhat dědové a babičky. Hlídání tedy čeká také na Miroslava Donutila.

Affašové se o miminku zdál tajemný sen

„Už se moc těšíme. Zatím si s miminkem povídáme, Martin nám večer čte a ono kope a mele sebou ostošest. Dočkat se samozřejmě nemůžou ani prarodiče, hlavně babičky. Na ně my tak trochu spoléháme s hlídáním. Od ledna bych měla nastoupit zpět do divadla, takže budeme za každou pomoc moc rádi,“ popsala herečka pro web iDNES.cz s tím, že požehnaný stav zvládá dobře, jen jí v posledních dnech začíná být velké horko.

Sára Affašová také uvedla, že už zná pohlaví miminka. A prý to věděla mnohem dříve, než jí to potvrdili lékaři. „Zatím si pohlaví miminka necháváme pro sebe. Mám vlastně takovou zvláštní příhodu. Zdálo se mi o miminku, držela jsem ho v náručí a ptala se, co tedy je, jestli holčička, nebo chlapeček. Miminko roztáhlo nožičky a já od té doby věděla, co čekáme. Následně nám pohlaví doktor potvrdil,“ vysvětlila herečka, která naposledy byla se svým otec v Sýrii, když jí byly čtyři roky. Od té doby výrazně zapomněla i arabštinu, což ji dnes mrzí. Možná se ale k jazyku svého otce jednou vrátí a znalosti dožene.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.