Celebrity

10. listopadu 2022 06:00

Eliška Reiglová

Rebel Wilson má dceru. Herečce po proměně odnosila dítě náhradní matka

Herečka Rebel Wilson (42), kterou proslavily role plnoštíhlých vtipných žen v hollywoodských komediích, se stala maminkou. V roce 2020 začala měnit svůj život k lepšímu, dokázala zhubnout téměř 40 kilogramů a letošní rok je pro ni přelomový. Našla lásku po boku ženy a má vytoužené miminko.

Rebel Wilson v posledních letech plnila internet především díky své dechberoucí proměně, při níž dokázala zhubnout téměř 40 kilogramů. Herečka, která byla do té doby známá z rolí, které si vyšší hmotnost vyžadovaly, tak dala nový směr nejen své kariéře, ale také svému životu. Zdravý styl, který nyní vyznává, jí přinesl ovoce.

Nyní je australská herečka v kondici, ze které bude čerpat výhody i její novorozená dcera. To, že se rozhodla založit rodinu, dokázala Wilson celé měsíce úspěšně tajit. Holčičku jí odnosila náhradní matka a informace o jejím narození sdílela novopečená maminka na Instagramu až poté, co ho mohla s přáteli v soukromí oslavit.

Krásný zázrak

O tom, že se Rebel Wilson plánuje stát matkou, věděli jen její nejbližší. Herečka o soukromí většinou příliš nemluví, výjimku udělala až nyní, když se jí narodila dcera a ona se tak nevyhne tomu, aby s ní byla při procházkách venku zachycena. Dojemně se rozpovídala nejen o ní, ale také o ženě, které za její narození vděčí.

„S hrdostí oznamuji narození svého prvního dítěte Royce Lilian, kterou minulý týden přivedla na svět náhradní matka. Ani nemohu popsat lásku, jakou k ní cítím, je to krásný zázrak! Budu navždy vděčná všem, kteří se na tom podíleli, šlo o letitý proces... Především ale děkuji mé úžasné náhradní mamince, která ji odnosila a porodila se ctí a péčí. Děkuji, že jsi mi pomohla založit rodinu, je to ten největší dar,“ napsala herečka na Instagram ke snímku rozkošné holčičky.

Také Rihanna už je nějakou dobu maminkou, na svět přivedla syna:

Nový život Rebel Wilson

Život australské komediální herečky se v posledních měsících jako by obrátil vzhůru nohama. Obezita, která ji trápila, je dnes dávno pryč a ani problémy s láskou už nemá. V letošním roce přiznala bisexualitu a oznámila, že její partnerkou je žena jménem Ramona Agruma. Obě se nyní mohou radovat z děťátka.

Sdílejte článek
Štítky láska Instagram náhradní matka náhradní mateřství Rebel Wilson Ramona Agruma

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.