Richard označil Binias za blonďatou kreaturu. Na jeho řádění reagovala i Hanychová

Prostřeno! XXVII (10) - Blonďatá kreatura

Páteční večeři v kulinářské soutěži uvaří koučka a hokejová manželka Monika Binias. Připraví speciality podle prověřených receptů, a protože bydlí v zahraničí, pozve soupeře do bytu kamarádky. Závěr týdne bude hodně divoký. Trumfne sebevědomá blondýna Sámera s Marií, kteří jsou ve vedení?

V repríze speciálu kulinářského pořadu se tento týden sešlo pět známých tváří. Spisovatel, zpěvák a novinář Richard Sacher, zpěváci Sámer Issa a Jaro Smejkal, zpěvačka Marie Pojkarová a páteční hostitelka Monika Binias. S manželem Petrem žijí v Německu, a tak bude vařit v bytě kamarádky Štěpánky Decastelo, která v Prostřeno! nedávno také účinkovala. Monika se prezentuje jako velká fanynka pořadu, na který se dívají s manželem. Svým soupeřům připraví variaci minipředkrmů – lososový a hovězí tatarák a retro svatební jednohubky ze šunky, sýra a tvarohového krému.

Dále bude na stole chřestový krém, který Monika připraví mimo jiné z nakládaného chřestu ve skleničce, instantní jíšky a polévkového koření. Polévka bude bohužel na hosty příliš kyselá. Hlavní chod, kuře maranello s kroketami, bude mišmašem chutí. Monika tvrdí, že se recept na toto kuře naučila od italského šéfkuchaře. Na závěr si hosté dají panna cottu s jahodovým přelivem. Při přípitku Monika hosty nejen přivítá, ale přijde také varování pro Richarda. Když se bude chovat nevhodně, půjde na hanbu. Rozladěný Richard nejdřív bojkotuje zábavu v podobě karaoke, pak se ale nechá přemluvit, zazpívá a sklidí za to od Moniky kritiku.

Podívejte se na video, ve kterém Richard zazpívá a opět bude hysterický:

Sacher se dostal do konfliktu i s Agátou Hanychovou

Následuje hlavní chod, nad kterým se Richard ošklíbá. Přikryje svůj talíř ubrouskem a nahoru nalije vosk ze svíčky, která hoří na stole. Když se Jaro zeptá, proč to dělá, začne hystericky křičet: „Protože jste mě urazili. Tady taková blonďatá kreatura mi řekne, že mi to nejde. Jeden tón mi ulítl, no tak co. Tobě ujelo asi osm tónů a to si hraješ na učitele zpěvu.“ Pak s třísknutím a sprostými slovy odhodí svůj talíř směrem k Monice. Richard bude v pátek od stolu vyhozen dvakrát a bude hodně dusno. Jak nakonec soupeři ohodnotí Moničino vaření? Na prima+ a vpodvečer na obrazovkách uvidíte, kdo bude vítězem tohoto divokého týdne a na co padne výhra.

Pořad zřejmě i díky účasti Sámera Issy bedlivě sledovala jeho bývalá láska Agáta Hanychová. V živém vysílání na Instagramu, v němž odpovídala na dotazy fanoušků, se na adresu Richarda vyjádřila docela ostře: „Co ten pán, co ani nevím, jak se jmenuje a kde se vzal, co ten si o sobě myslí? Novinář? Spisovatel? Za mě arogantní de*ent, který neumí stárnout. Je úplně mimo. Je strašný.“ Sámera samozřejmě hodnotila pozitivně. Richard si to nenechal líbit a reagoval pro web Super.cz následovně. „Tento protekční spratek mě nemůže urazit. Pamatuji si večírky na Občanské plovárně, kde vysedávala na klínech fotografů z bulvárních plátků a dělala jim pomyšlení, aby byla v médiích za hvězdu,“ uvedl.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.