Celebrity

5. listopadu 2022 11:25

Žaneta Dernerová

Seniorka odhodí svršky v talentové show. Na stará kolena tančí na diskotékách

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (11) – Věk je jenom číslo

Věk je jenom číslo. Přesně toto tvrzení přišla do známé talentové show dokázat Jarmila Nováková (67), která to po prvotním vlažném tanečním čísle pořádně roztočí. Svlékne si šaty a předvede několik gymnastických prvků. Podívejte se v exkluzivních ukázkách na část jejího vystoupení i smíšené pocity poroty.

Paní Jarmila Nováková se tanci věnuje už od mládí. Zaměřovala se zejména na balet a gymnastiku, z čehož těží dodnes. „Jak říkávala moje babička, tělo si vše pamatuje, takže já dělám špagát i bez rozcvičení,“ usmívá se sedmašedesátiletá Jarmila, ze které srší pozitivní energie a její věk byste jí netipovali. „Ráda bych vám ukázala, že roky jsou jen číslo,“ vysvětluje blondýnka v královsky modrých šatech, proč se přihlásila do talentové soutěže.

„Tančila jsem asi pětadvacet roků, pak byla pauza a teď už chodím jen na diskotéky,“ rozesměje diváky i porotce v show Česko Slovensko má talent, na kterou se můžete těšit v sobotu večer na Primě. A pěkně to rozjede. Ačkoliv to zprvu vypadá na „obyčejný tanec“ jako z nějaké večerní zábavy, paní Jarmila brzy dokáže opak.

Po pomalé písni Take My Breath Away a nečekaném provazu, kterým porotu až šokuje, následuje svižnější song, během něhož důchodkyně začne odhazovat oblečení. Téměř jen v bikinách pak předvede nevídané taneční kreace, ze kterých jsou diváci nadšeni a v rozpacích zároveň.

„Už jsem dlouho nebyl na diskotéce. A evidentně jsem udělal chybu,“ budou první slova herce Jakuba Prachaře, jenž s oblibou bývá součástí vystoupení soutěžících a velmi se radoval, když se z něho stal na chvíli kouzelník. Zatímco pánská část poroty moc neví, jak na show paní Jarmily reagovat, dámy Diana Mórová a Marta Jandová ocení její vzhled, ohebnost i odvahu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.