Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Speciál SVATBY: Dekorace a milé maličkosti, které vás budou bavit

1/4: Pojistěte si (ne)jen novomanželské štěstí
Pojistěte si (ne)jen novomanželské štěstí

Toužíte po svatebním okamžiku, který si budete pamatovat celý život? Až padne soumrak, vypusťte se svatebčany lampiony spolu s myšlenkou toho, po čem prahnete. Vaše přání ale můžete poslat i po vodní hladině, vodní lampiony totiž nejsou ničím novým.

„S Pavlem jsme svoji tři roky a musím říct, že spolu nejraději vzpomínáme na chvíli, kdy potemnělou oblohu rozzářily lampiony, jejichž prostřednictvím nám naši přátelé pojistili šťastné manželství. Byla to opravdu emotivní podívaná, která byla zvýrazněna také přítomností písničky Hallelujah, tu všichni známe z pohádky Shrek. Když ji náhodou slyším v rádiu, běhá mi mráz po zádech,“ svěřuje se Martina.

 

2/4: Bublifuk místo rýže
Bublifuk místo rýže

Rýže je sice provařenou klasikou, ale rozhodně není od věci vyzkoušet něco nového. Na vlně zájmu všech novomanželů se v současné době drží právě bublifuky. Nejen ti nejmenší se při foukání bublin budou báječně bavit, ale navíc vám zůstanou na památku opravdu podařené snímky. Přítomnost bublin totiž oživí vaše svatební momentky, zatímco vy budete vycházet z kostela nebo radnice.

3/4: Jmenovky nápadité i chutné
Jmenovky nápadité i chutné

Aby svatební den proběhl bez sebemenšího zaškobrtnutí, zaúkolujte vaše svědky, ať dohlédnou na zasedací pořádek a pomohou hostům v orientaci.

Co takhle pro každého hosta připravit tematicky zdobený cupcake a ten přikrášlit o stylový praporek se jménem, nebo naopak jmenovky připevnit na skleničku určenou pro přípitek, například formou motýlka na drátku s drobným korálkem?

 

Tip: Hitem jsou také ručně upečené sušenky, perníčky, makronky nebo jiné delikatesy, kde mimo jiné nesmí scházet jméno a třeba milý obrázek toho, co daného hosta vystihuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/4: Originální výslužka
Originální výslužka

Je sice jasné, že svatební den se točí jen kolem vás. Ale co takhle vašim hostům poděkovat za to, že celý nádherný den prožili s vámi a udělali ho takový, jaký jste si vysnila? Zapomeňte na nudné odkrojky svatebního dortu a klasickou svatební výslužku. Nechte rodině, přátelům a známým zhotovit čokoládové pralinky s datem vašeho sňatku nebo láhev dobrého vína se svatební etiketou, kde bude nejen vaše společná fotka, ale i zajímavé informace o vašem vztahu, které budou podány vtipnou formou. Láhev s alkoholem nebo likérem můžete také pojmout jako medicínu pro naplnění šťastného vztahu, a to i s doporučeným dávkováním. Například: „Skleničku denně nalévejte pouze za předpokladu, že si ji vypijete s tím, koho máte rádi, a tu chvilku z celého dne budete věnovat jen sami sobě."

 

len