Celebrity

12. března 2023 09:00

Marie Makovská

Dcera Evy Pavlové se objevila na inauguraci. Co víme o tajemné Evě Friedlové?

Inaugurace prezidenta Petra Pavla

Místa v první řadě na inauguraci prezidenta příslušela těm nejvýznamnějším. Kromě bývalých hlav státu zde byla i rodina nového prezidentského páru, a tak jsme mohli vůbec poprvé zahlédnout Evu Friedlovou (31), tajemnou dceru Evy Pavlové (58).

Zatímco v doprovodu Petra Pavla při jeho příjezdu na Hrad nebyla, jak informoval deník Blesk, objevila se později v katedrále sv. Víta. Zde zaujala Eva Friedlová, nevlastní dcera prezidenta, čestné místo v první řadě.

Eva Friedlová na sobě měla zelené dvouřadé sako delšího střihu a béžové kalhoty. Jejím doprovodem byl partner Tomáš (36). Dle Blesku byli součástí pouze této části inaugurace kvůli pracovnímu a časovému vytížení.

Dceru Evu má první dáma Eva Pavlová z předchozího manželství. Jak už dříve uvedla například pro Showtime, musela se o ni po určitou dobu starat sama a bylo to velmi náročné období. I proto by nyní Eva Pavlová ze své pozice chtěla pomáhat matkám samoživitelkám a dalším potřebným.

Eva Friedlová žije s rodinou kousek za Prahou v domku, který má s partnerem, s nímž vychovává dceru. Do kampaně nevlastního otce se na rozdíl od svých nevlastních bratrů Jana a Petra Pavlových aktivně nezapojila. To je jedním z důvodů, proč ji veřejnost doposud nepoznala.

Eva Pavlová však dva dny po události sdílela na svém Instagramu sérii fotek milované dcery s popiskem: „Nic záhadného v tom nehledejte. Dcera mi byla vždy oporou a já jí.“

Při inauguraci byli Jan Pavel a Petr Pavel ml. také přítomni a uvedli, že svému otci rádi pomohou, přestože ten už dříve řekl Blesku, že: „Mladší syn žije dlouhodobě v Německu, starší syn kousek od Tanvaldu, a jak říkám, mají svoje životy a já budu moc rád, když si je zachovají.“

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky Petr Pavel inaugurace Jan Pavel Eva Pavlová Petr Pavel mladší Eva Friedlová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.