Celebrity

27. ledna 2023 11:26

Marie Makovská

Eva Pavlová jako samoživitelka: Měla jsem jen na pár koleček šunky, zavzpomínala

Eva Pavlová pro Showtime

Pozornost veřejnosti je kvůli prezidentským volbám upřena také na manželky obou kandidátů. Přestože je manželka generála Pavla paní Eva (58) méně známá než Monika Babišová (48), má také velmi zajímavou minulost. Ještě před tím, než se stala manželkou vojáka, neměla to Eva Zelená v životě vůbec snadné.

Sama s dcerou

Pro Hlavní zprávy televize Prima se Eva Pavlová svěřila, že dceru vychovávala sama a měla hluboko do kapsy. „V jednom období jsem chodila pro dítě kupovat jen pár koleček šunky,“ zavzpomínala se slovy, že by se nemělo stávat, aby měly samoživitelky jen 50 korun na den. Pokud by se její muž dostal na Hrad, chtěla by se jako první dáma samoživitelkám a pomoci slabším intenzivně věnovat.

Co by se stalo, kdyby Babiš prohrál? Monika Babišová říká, že by se jí ulevilo. Intimní povídání s manželkou mocného politika najdete zde!

Život plný změn

S Petrem Pavlem se seznámili při práci v armádě a po letech známosti se v roce 2004 vzali. Více než desetkrát se Eva Pavlová stěhovala, často i kvůli manželově práci, bydleli tak například v Bruselu. Přestože musí být život s generálem v mnoha ohledech komplikovaný, zažívá s ním i spoustu hezkých chvil. Jaká vzpomínka je její nejmilejší? „Asi nejhezčí bylo podle mě to, když byl ještě manžel ochotný se mnou tancovat,“ zasmála se.

Jak volí celebrity? Herečka Affašová jasně řekla, proč nechce Babiše na Hradě. Podívejte se zde.

Sama je zastupitelkou v obci Černouček. Je také aktivní na Instagramu, kam příspívá třeba fotkami z veselých chvil s vnoučaty, která jsou hlavní náplní jejího volného času. Jak uvedla pro pořad Showtime, aktuálně ráda odpočívá a relaxuje s knihou v ruce, kočkou a manželem nebo si užije nějaké dobré jídlo.

Roman Skamene a Agáta Hanychová podporují Babiše. Kdo další drží palce šéfovi hnutí ANO? Tady najdete slavné, kteří se jasně vyjádřili.

Mediální pozornost a tréma

Podobně jako Monika Babišová ani Eva Pavlová si velkou pozornost lidí zatím příliš neužívá. Všichni se zaměřují nejen na to, co řekne či udělá, ale i na to, co si oblékne. „Na to si asi nezvyknu a doufám, že posledním dnem to trochu opadne. Pokud se manžel stane prezidentem a já první dámou, musela bych si asi najít nějakého šikovného člověka, který by mi s tím pomáhal a zbavoval mě trémy,“ přiznala.

PODÍVEJTE SE, JAKÉ SÍDLO SI POSTAVIL MILOŠ ZEMAN. KOLIK HO TO STÁLO?

Pozornost je však také spojena s velkou podporou, kterou se Evě Pavlové ze strany veřejnosti dostává. „To jsou velmi silné zážitky a emoce. Když nás lidé potkávají, koupí nám růži nebo nám na ulici brečí paní, která má 80 let a strašně si přeje změnu. Jsou to velmi silné okamžiky.“

Role první dámy

Životní zážitky Evy Pavlové odrážejí i to, čemu by se chtěla věnovat jako první dáma: „Jelikož jsem byla matkou samoživitelkou a zároveň ženou, která si prošla rozvodem, ráda bych se zaměřila na mezilidskou komunikaci. Chtěla bych, aby se do základních škol dostala taková ta hodinka pro děti. Jde o finský model, který by bylo možná dobré aplikovat i u nás. Děti se během ní učí komunikovat a zároveň je to i jistá prevence proti rozvodovosti,“ uvedla v rozhovoru pro pořad Showtime, který můžete v celém znění zhlédnout v úvodu článku.

DÍKY CNN PRIMA NEWS BUDETE ZNÁT JMÉNO PREZIDENTA JAKO PRVNÍ. SLEDUJETE VOLBY ZDE.

Kdyby se manžel prezidentem nestal

Prezidentské volby, které proběhnou v pátek a sobotu, rozhodnou, kdo bude novým prezidentem České republiky. Kandidáti a jejich manželky by měli být připraveni na oba možné scénáře. Co by z úst Evy Pavlové zaznělo, pokud by se generál Pavel prezidentem nestal? „Určitě slova chvály, protože do toho dal strašně moc, a možná bych mu řekla: Pojďme na večeři, pojďme na kafe, pojďme si dát víno, zrelaxovat.“

Eva Pavlová by se chtěla věnovat podpoře rodičů samoživitelů:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.