Celebrity

9. února 2023 12:20

David Laštovka

Kateřina Brožová má na muže smůlu. Bývalý milenec náhle zemřel, další byl ženatý

Originální seriály právě online na prima+

Nestárnoucí hvězda českého showbyznysu Kateřina Brožová slaví 55. narozeniny. Přestože patří k nejkrásnějším českým herečkám, na partnery měla dosud velkou smůlu a za každým rozchodem zůstala hořká pachuť. Kdo patřil mezi její osudové muže?

První velkou láskou Kateřiny Brožové byl Zdeněk Toman, ředitel potravinářské firmy a syn posledního komunistického ministra zemědělství. Rok po svatbě se jim narodila dcera Kateřina. Manželství však vydrželo pouhých sedm let.

Herečka se krátce po rozvodu zamilovala do slovenského podnikatele, lobbisty a producenta Petra Kovarčíka. Jejich vztah byl velmi bouřlivý. Několikrát se rozešli, pak zase dali dohromady. Definitivně si řekli sbohem v roce 2005. Kovarčík přes média nešetřil urážkami. Brožovou označil za nejdražší eskort servis v jeho životě a zažaloval ji kvůli milionovému dluhu.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Herečka útoky ze strany exmilence označila za likvidaci své osoby a podala na něj trestní oznámení. Usmířit už se nestačili. Zámožný mecenáš zemřel v roce 2015 ve věku 61 let. Mrtvý byl nalezen po čtyřech dnech ve svém luxusním pronajatém bytě na pražských Vinohradech, kde žil sám. Hovořilo se o tom, že smrt způsobila nešťastná náhoda – zřejmě uklouzl v koupelně a uhodil se do hlavy.

Krátký románek poté Kateřina prožila s dalším slovenským podnikatelem Borisem Kollárem. Ten však byl ženatý a rozvádět se nemínil. Dosud poslední její známostí byl mediální magnát Jaromír Soukup. Láska jim vydržela šest let. Herečka o důvodech rozchodu promluvila nedávno v pořadu Show Jana Krause. „Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který není z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy,“ vysvětlovala Kateřina.

Mohlo by vás také zajímat: Agáta Hanychová plánuje svatbu. Prozradila, zda snese Jaromíra Soukupa u porodu

Do dalšího vztahu se zatím nehrne a nechává všemu volný průběh. „Mně už neukradne srdce asi nikdo. Doufám! Už se ho nakradli dost v minulosti, takže si nechávám radost z toho, co žiju, vnímám, vidím,“ uvedla v rozhovoru pro MF DNES. I bez mužů a lásky si život užívá plnými doušky. „Osobně inklinuji spíš k přírodě, takže moji duši a srdce nabíjím přírodním prostředím. Slunce, hory, les, řeka, přehrada, zvířata kolem mě a dobří lidé, kterých je opravdu pomálu,“ dodala herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.