Celebrity

14. března 2022 05:50

Žaneta Dernerová

Uražený Petr Vojnar se brání: Nejsem youtuber!

Máme rádi Česko XI (4) – Vojnar není youtuber

Moderátor Petr Vojnar se v zábavném pořadu nestačil divit, když ho herec Vojta Kotek představil nejen jako frontmana neexistující skupiny Beruška, ale také jako youtubera. Dokonce se vyjádřil, že ho takové označení vlastně i uráží. Zadělal si tím Kotek na pěkný malér?

V zábavném pořadu se Petr Vojnar dočká dost překvapivého představení. „Herec, zpěvák, youtuber, moderátor, člen kapely T-Boyz a frontman kapely Beruška,“ uvádí Vojnara kapitán bílého týmu Vojta Kotek. Vojnar to ihned komentuje slovy, že je to sice úplně blbě, ale nevadí. Vzápětí se k tomu ale vrátí i moderátor Libor Bouček a svalnatý Vojnar dá najevo, co ho vlastně pohoršilo nejvíce.

Pohotový Libor Bouček totiž Kotkovu chybu opraví a uvede na pravou míru, že Beruška není název žádné kapely, nýbrž písničky chlapecké skupiny T-Boyz, která se proslavila ještě před neméně známým boy bandem Lunetic. „Já bych se v tom nijak nehrabal,“ snaží se celou záležitost smést pod stůl Vojnar, který po rozpadu kapely v roce 2004 zůstal jako jediný ve světě showbyznysu a uchytil se především jako moderátor.

Boučka ale kromě tohoto menšího omylu zaujalo něco úplně jiného. „Zaujal mě ten youtuber. Co takový youtuber dělá? Jak vypadá jeho denní rytmus?“ vyzvídal Libor v zábavné show Máme rádi Česko, kterou si můžete pustit zpětně v archivu na iPrima.cz. „To netuším,“ překvapí svou odpovědí Vojnar.

Petr Vojnar odmítá, že by měl být youtuberem

Tomu se diví pro změnu Libor. „Já jsem natočil asi šest videí na YouTube a někdo napsal na Wikipedii, že jsem youtuber. A od té doby to o mně říkají,“ vypráví s úsměvem Vojnar, který moc nerozumí tomu, jak se to mohlo stát. „To musela být asi dobrá videa, když jsi jich udělal jen šest a je to tak úspěšné,“ dedukuje Bouček, který se nedávno rozpovídal o svém předchozím manželství a brzkém rozchodu.

Ačkoliv Vojnar připouští, že jeho nahrávky možná dobré byly, stojí si za tím, že youtuber není. „Mě to trošku uráží,“ zlobí se naoko Petr. „Takhle ti to řeknu. Buď rád, že tě to uráží jenom trošku,“ radí mu s pusou od ucha k uchu Jakub Prachař, který na sebe prozradil, že býval v dětství opilý. „Víš co, děláš dvacet let showbyznys, aby tě pak Vojta Kotek před celým národem uvedl jako youtubera,“ směje se Vojnar, po jehož boku se skvěle baví i Lucie Vondráčková, která to svými znalostmi pěkně natřela Liboru Boučkovi.

Prachař se ho snaží utěšit, a tak vzpomene na nevybíravou historku Vojty Kotka o Saskii Burešové. Vojnar ale svou výtku nemyslí smrtelně vážně a chápe, že Vojtu jednoduše zmátla Wikipedie. „Já to dělám před každým pořadem. Pro jistotu se podívám na Wikipedii, kdybych náhodou něco opomněl, a tohle mi přišlo fantastické. Tím se přibližuješ současné generaci,“ hájí se Kotek, jemuž to Vojnar ve finále nemá vůbec za zlé.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.