Celebrity

24. prosince 2021 05:40

Karolína Oehmová

Veselé Vánoce a šťastný nový rok! Jak slaví naše hvězdy?

Sedmero krkavců

Štědrý den je tady a my jsme vyzpovídali naše celebrity, aby nám přiblížily, jak budou trávit svátky. Některé z nich můžete potkat v divadle, jiné zase pod Karlovým mostem. Každý si ale vánoční svátky užívá po svém.

Nejdříve začínají chystat Vánoce u Vojty Eflera, kterého můžete znát ze seriálu 1. MISE. U herce doma se totiž připravuje výzdoba už v polovině října. „Většinou od půlky října si Iva sedává, má před sebou skicák a kreslí reliéf celého obýváku, kde by co mohlo být. Různě si to pak vymýšlí a přesouvá, podle návrhu i zdobí a nakonec řekne, že to udělá jinak,“ vypráví o procesu vzniku vánoční výzdoby Efler.

Podobně je na tom i moderátorka Andrea Antony, která měla vyzdomeno už na začátku listopadu. „Vánoce já miluji, to je naprosto nejoblíbenější část roku. Všude je samá výzdoba, takže já už venkovní světýlka mám,“ pochlubila se moderátorka.

O tipy na dárky prosili fanoušky

S dárky na tom byli letos všichni slavní dost bídně. Nemůžeme se divit, přeci jenom jsou to vytížení herci, kteří nemají moc času. Proto předvánoční adventní období většinou stráví ve spěchu. Ovšem nejhorší je, když nemají ani žádný nápad. „Nemám žádný dárek, ale co je největší problém, nemám ani žádný vymyšlený. Jsem přesně takový ten typ, co to honí poslední týden. Takže jestli máte nějaký tip, napište mi třeba na Instagram, co kupujete rodinám a nejbližším,“ vzkazuje svým fanouškům herec Jan Kopečný. Doufejme, že tipů na dárky přišlo dost, a Honza si tak mohl oddechnout.

Tradiční štědrovečerní večeře, nebo inovace?

Rybí polévka, bramborový salát, smažený kapr a cukroví. Takto vypadá tradiční česká štědrovečerní tabule. V dnešní době si ji ale hodně lidí upravuje dle svých chutí, u našich hvězd tomu není jinak. „Chtěla bych zavést vegetariánský Štědrý den. Pokud v tento den nemá nikdo trpět, možná si k salátu uděláme smažák,“ prozrazuje Andrea Růžičková.

Podobné je to i u rodiny Evy Burešové, kde místo rybí polévky mají čočkovou. Musí být ale evidentně vynikající, jelikož ji pochválil i Evin přítel a známý šéfkuchař Přemek Forejt. „Kapra nemáme, myslím, že jen maminka si smaží kapra. Rybí polévku také nemáme, ale máme čočkovou polévku, velmi dobrou –⁠ sladkou se švestkami. I Přemek to ocenil, takže dobrý,“ pochvaluje si Burešová.

Speciální předkrm Davida Gránského

Štědrovečerní večeře bývá u Gránských celkem klasická, tedy až na předkrm. Ten pochází z Davidovy rodiny a jeho žena by ho ráda změnila. O tom on ale nechce ani slyšet. „Nechci se ho vzdát, jsem na něj odmalinka zvyklý,“ říká Gránský a prozrazuje ingredience předkrmu. „Je tam vajíčko, vlašský salát, houbičky v kyselém nálevu, šunka a sýr. Je to prostě tradice a jsem na to zvyklý,“ směje se herec.

Novoroční předsevzetí: ano, nebo ne?

Novoroční předsevzetí si podle našeho výzkumu moc herců nedává, ale nějací se přece jenom najdou –⁠ a někteří o tom zatím jen uvažují. „Mohla bych si dát letos předsevzetí, že začnu pracovat,“ směje se Andrea Antony, „ale ještě si to rozmyslím, jestli si ho dám,“ dodává. „Máme takovou speciální tradici na silvestra, kdy si celá rodina zapálíme prskavku, jdeme ven a dokud nezhasne, píšeme s ní do vzduchu přání na nadcházející rok,“ prozrazuje David Gránský.

První silvestr s dudlíky u Boučků

Bujaré večírky a návrat v ranních hodinách –⁠ o takovém silvestru si manželé Boučkovi mohou na pár let jen nechat zdát, budou ho totiž slavit se synem Albertem. „Budeme mít dětský silvestr s našimi kamarády, kteří mají tři děti, takže se na to moc těšíme,“ prozradila plány Gabriela Boučková. Tak snad jim ti prcci celou noc neprobrečí.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok vám přeje televize Prima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.