Celebrity

18. prosince 2022 10:19

Vanesa Havlíková

Vánoční svátky Hany Gregorové: Syn Ondřej nedorazí, partner Koptík doma asi bude

Herečka Hana Gregorová (70) je známá tím, že patří mezi obrovské milovnice Vánoc. Sváteční výzdobu doma v maďarské Rajce drží až do března a období Vánoc si tak umí hezky prodloužit. Letošní rok je tomu ale jinak. Svátky chce trávit spíše komorně a návštěvu dětí neočekává.

Hana Gregorová je oblíbená herečka, milující maminka syna Ondřeje Gregora Brzobohatého (39) a dcery Roly (44), a také oddaná partnerka Ondřeje Koptíka (38).

Hana Gregorová je velkou milovnicí Vánoc

Právě se svým o 32 let mladším partnerem Ondřejem vdova po slavném českém herci Radoslavu Brzobohatém (†79) prožije nejkrásnější svátky v roce. Přestože je Hana dvojnásobnou maminkou, Vánoce letos prožije bez nich. Jedna z hlavních věcí, proč návštěvu příbuzných neočekává je, že bude trávit Vánoce v zahraničí. Konkrétně v maďarské Rajce, kde má nemovitost, kterou každoročně zahaluje do svátečního hávu a svou krásnou vánoční výzdobou je známá široko daleko.

„Vánoce miluji už od dětství, tehdy ale tolik ozdob nebylo, takže teď čím jich je víc, tím víc bych si jich vystavila,“ svěřila se Gregorová slovenskému deníku Život.sk s tím, že dům zdobí postupně a je to intenzivní práce téměř na tři týdny.

Hana Gregorová se vyjádřila k nové partnerce svého syna Ondřeje:

Návštěvu dětí spíše neočekává

„Nevím, jestli ještě děti přijdou. Kdyby přišly, bylo by to fajn,“ uvedla pro slovenský deník Pluska.sk Gregorová. I kdyby se stalo, že herečku děti přes svátky nenavštíví nuda jim ani ve dvou nehrozí. V Rajce totiž mají spoustu přátel, takže nikdy nejsou sami.

„Máme tam už takovou skupinu kamarádů, příjemných a dobrých, takže si myslím, že se všichni setkáme. Se sousedy si popřejeme, ale na Štědrý den jsem ráda, když je takový klid,“ dodala herečka, jejiž syn Ondřej bude slavit své první Vánoce se svou aktuální partnerkou moderátorkou Danielou Písařovicovou (44).


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.