Celebrity

20. srpna 2022 06:05

Tomáš Durčák

Hana Gregorová slaví jubileum. Radek Brzobahatý jí stále chybí, zvlášť při usínání

Rozešla se Gregorová s Koptíkem?

Úspěšná herečka, vlivná matka a více než zaopatřená žena Hana Gregorová slaví sedmdesát let. Ve svém životě už toho zažila i viděla opravdu mnoho, avšak stále nesundává nohu z plynu. Právě naopak – zdá se, že má v plánu užívat si život i nadále plnými doušky.

Kromě vlastní úspěšné herecké kariéry měla to štěstí, že prožila více než 30 let ve šťastném manželství s legendou českého herectví Radoslavem Brzobohatým. Ze svazku vzešel syn Ondřej, kterému je dnes 39 let. S nevlastním otcem měla skvělý vztah také Rola Brzobohatá (43). Jejím otcem je jordánský lékař Gassan, se kterým prožila Hana Gregorová intenzivní románek.

Přes třicet let s Radkem Brzobohatým. A o 32 let mladší nástupce

Když po krásných a šťastných 31 letech manželství Hana Gregorová v roce 2012 o Radka přišla, bylo to pro ni zdrcující. Loni ostatně přiznala, že ji její zesnulý muž i devět let po smrti stále chybí. „Můj muž mi chybí. Je to život, nejsem jediná, komu se to stalo. Mám ho pořád pod kůží, ale žít se musí dál. Nejvíc mi chybí, když usínám. Byli jsme zvyklí spát spolu,“ posteskla si letos Gregorová pro slovenský Nový Čas.

Po roce 2012 a ztrátě manžela už dost možná Hana ani nedoufala, že by se ještě někdy mohla do někoho zamilovat. O tři roky později však osud rozhodl jinak a do jejího života přišel Ondřej Koptík (37), který jí původně jen na zavolání firmy přijel opravit internet. Od prvního okamžiku to však mezi nimi zajiskřilo.

„Kamarádky mi říkaly, ať si to užívám, že pak alespoň v domově důchodců budu mít na co vzpomínat. S tím jsem do toho poprvé šla. Jenže když proběhl první sex, tak mi začal vypisovat litanie. Já odpovídala jen smajlíkem, ale nakonec jsem se do něj zamilovala,“ svěřila se bez okolků Gregorová pro Blesk a na pozastavení nad tím, že je její partner o 32 let mladší, měla také jasnou odpověď „Když má chlap o čtyřicet let mladší ženu, tak ho všichni obdivují a je to úžasný. A když je to naopak, tak je to hrozný a každý se nad tím podivuje.“

Rozchod, drogy a odpuštění

Původní jiskření však neustávalo a mladší partner Hanu dokonce po pár měsících požádal o ruku – a ona souhlasila. Zejména v začátcích byl ale vztah Gergorové a Koptíka velmi bouřlivý, skončil i několika krátkými „pauzami“ a nakonec až rozchodem poté, co zjistila, že jí Koptík lže a za jejími zády užívá marihuanu.

Ondřej po rozchodu skončil až na psychiatrii a utrousil veřejně také několik pikantních detailů z intimního života s Hanou. Osud to ale zřejmě chtěl, a tak Hana nakonec Ondřejovi odpustila a vztah obnovila. V současnosti jsou tak podle všeho oba spolu a šťastní, byť do veřejnosti příliš často nevyrážejí a Hana o svém vztahu už veřejně příliš nemluví.

Mladší partner rozdmýchal konflikt i uvnitř rodiny

To samé se však podle všeho nedalo říct o dětech Ondřejovi a Role, kterým jednu dobu partner jejich maminky podle všeho velmi vadil.

„Ondřej ani Rola se s matkou nebaví. Je mezi nimi absolutní vztahové ticho. Neválčí ani matce Koptíka nerozmlouvají, ale prostě nekomunikují. Už to pár měsíců trvá. Stydí se za to, že se ke Koptíkovi vrátila, a nejraději by byli, kdyby ho pustila k vodě a byla sama nebo si našla nějakého solventního muže. Prostě s její láskou nesouhlasí,“ citoval svůj zdroj v roce 2018 web eXtra.cz.

Jenže Hana Gregorová nemá problém dát svým dětem jasně najevo, kdo je v rodině pánem a koho by měly – aspoň dokud je stále naživu – poslouchat. A tak navzdory spekulacím médií například nemá problém veřejně říct, když se jí nepozdává, s kým její ratolest zrovna žije. Neměla proto například problém odjakživa klidně i veřejně kritizovat partnerky svého syna Ondřeje Brzobohatého, ať už to byla Johana Indráková (41) nebo Taťána Kuchařová (34).

Hana vládne klanu Brzobohatých pevnou rukou

Svého času to ostatně odnesla i Miss World Taťána Kuchařová, z které Gregorová nebyla zrovna paf. „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ nebrala si svého času servítky pro deník Aha! O předchozí ženě syna Ondřeje Johaně zase prohlásila, že syn má dle jejího názoru na víc.

Se svou aktuální partnerkou Danielou Písařovicovou (43) má nicméně Ondřej štěstí – maminka je spokojená! „Podle mě je Ondra hrozně šťastnej. Byli jsme spolu v Bratislavě, protože udělal krásnou novou desku Richardu Müllerovi. A on úplně září, fakt je šťastnej, z čehož mám strašnou radost,“ řekla v červnu Gregorová pro Showtime a samozřejmě přidala i své osobní hodnocení nové partnerky. „Daniela se mi líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka.“

Nabitý program a finanční zajištění do konce života

Popravdě řečeno, Hana Gregorová navzdory 70. jubileu vlastně ani nemá čas zpomalovat. Kromě mladšího partnera, okolo kterého se jistě musí otáčet, musí zároveň spravovat nemalé jmění.

Velké dědictví jí po sobě zanechal zejména manžel Radoslav Brzobohatý. Jak navíc informovalo eXtra.cz, oba sourozenci se po smrti svého otce v rámci dědického řízení vzdaly všech práv na otcovo jméno ve prospěch své matky.

Hana má navíc na starosti také pozůstalost po svých rodičích. Pro slovenský list PLUS 7 DNÍ letos přiznala, že má po své mamince a tatínkovi také pozemky na východě Slovenska, o které se musí starat. „Na východě mám ještě několik pozemků, které asi nějakým způsobem zpeněžím. Bydlet tam nepůjdu, protože to mám dost z ruky,“ vyjádřila se Gregorová v únoru ohledně svých plánů s nimi.

Sečteno a podtrženo – Hana Gregorová má bez diskuze vše zařízeno pro více než klidné a pohodlné stáří, v kterém by jí čistě teoreticky nemělo chybět vůbec nic.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.