Velká věštba na červen pro Lvy: Karty vám slibují hodně radosti i starostí

Co čeká Lvy v krásném šestém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na červen, kterou pro Lvy z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na červen vám z tarotových karet vychází krásná karta Devítka pohárů,  která představuje stav, kdy se na něco těšíte a jste příjemně naladění, protože víte, že to jednou vyjde.

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty vám na červen slibují hodně radosti, ale i starostí. Setkáte se s lidmi, kteří budou trochu závistiví, a všechno, co děláte, budou různě komentovat a kritizovat. Nic si z toho nedělejte.

V první červnové dekádě vás čeká cestování a možná nějaký rychlý a nečekaný sex.

Druhá dekáda přinese příjemné setkávání s přáteli. Možná zažijete hezký večer u dobrého jídla a pití, moc to ale s alkoholem nepřehánějte. Hrozí, že byste mohli skončit s velkým bolehlavem.

Ve třetí červnové dekádě vám dobrý přítel dá nějakou inspiraci nebo vás někam nasměruje. Radost vám bude dělat mladší člověk, možná vaše děti, od kterých také získáte zajímavou inspiraci a určitě uděláte dobře, když se budete řídit jejich radami.

Jaké jsou děti narozené ve znamení Lva?

Malému Lvu nedělá problém být středem pozornosti. Umí bez problému přijímat jakékoli komplimenty, a také je velmi velkorysý vůči svým přátelům a umí je královsky hostit. Někdy ale neumí rozlišit mezi přáteli, kteří ho chválí, ty, kteří to myslí opravdu upřímně.

Vaše runa na červen: Naudiz

Fehu představuje hojnost a sílu, mentální i fyzickou. Přitahuje bohatství, ale jenom tehdy, když je využívaná rozumně a s mírou. Pokud nemáte dost peněz, nakreslete si tuto runu na papírek a dejte někam, kde máte uložené účty nebo peníze. Fehu bude působit jako magnet, který vám hojnost přitáhne.

Zdroj: autorský text (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.