Velká věštba na květen pro Kozorohy: Všechny změny budou pro vaše dobro

Co čeká Kozorohy v rozkvetlém pátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Kozorohy z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na květen vám z tarotových karet vychází karta Smrt, které se vůbec nemusíte bát. Je to transformační karta spojená s planetou Saturn, což je velmi přísný a konzervativní učitel, který nás má do života dobře vyškolit. Budete v sobě muset něco starého uzavřít, zbavit se toho, co vám už neslouží, a naučit se něco nového.

Co říkají mariášové karty?

Všechny změny, které se v květnu budou dít, budou pro vaše dobro. A to i věci, které souvisí s vaší láskou, která bude v květnu spíše milenecká. Začátkem května vás čeká i nějaké kratší cestování, díky kterému si trochu pročistíte hlavu.

Ve druhé dekádě budete řešit úřední věci a budete se snažit zařizovat vše, co se týká lidí kolem vás a toho, jak vy na ně působíte. A bude se vám dařit. Možná přijde i nějaké zajímavé pozvání.

Ve třetí květnové dekádě se dozvíte a naučíte nové věci, zejména od starších žen. Buďte tedy v jejich blízkosti ostražití. Právě některá z nich může být nevědomým poslem bohů.

Polibek od Kozoroha

O Kozorozích je známo, že mají dva druhy polibků. Jeden je na veřejnosti, velmi cudný, a pak mají úplně jiný druh polibků, které patří do ložnice.

Vaše runa na květen: Fehu

Fehu představuje sílu a hojnost, a to nejen materiální, ale i v duchovní rovině, když se s ostatními můžete podělit například o své zkušenosti nebo zážitky. Fehu také přitahuje bohatství, ale jenom tehdy, když je využívaná rozumně a s mírou.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.