Velká věštba na únor pro Raky: Měli byste se zbavit starých restů, uleví se vám

Co čeká Raky ve druhém a nejkratším měsíci roku 2023? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co by naopak neměli promeškat? A jaké kouzlo jim pomůže přivolat lásku? Přečtěte si předpověď na únor, kterou pro Raky z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na únor vychází Věž, což je karta, které se mnozí bojí. Jsou to především ti, kteří se nekoukají pod povrch věcí. Když něco stojí špatně, je potřeba to zbourat a postavit znovu.  Věž s sebou nese nějakou radikální změnu, která přichází náhle. Ukazuje energii čištění něčeho, co není ideálně nastavené.  Může se to týkat vztahů, práce, nebo například i nutnosti přestěhovat se.

Jak se bude Rakům dařit v roce 2023? Podívejte se na jejich roční horoskop

Co říkají mariášové karty?

Začátkem února budete mít možnost zvýšení kvalifikace nebo dalšího vzdělávání. Něčeho, co pro vás do budoucna bude velmi přínosné a bude vám generovat další zisky. Radost vám ponesou vaše děti nebo mladší lidé kolem vás.

V půlce měsíce přijdou nějaké náročnější okolnosti a vy budete pravděpodobně řešit, jak naložíte s potížemi,  které jsou nicméně dané. Mohou se týkat materiálních věcí, vy je ale dokážete zvládnout, protože dostanete dobrou radu od někoho, kdo těmto věcem rozumí a dokáže se velmi dobře zorientovat. Nakonec přijde radost, uvolnění a spokojenost.

Koncem měsíce budete mít možnost uzavřít něco z minulosti, zbavit se restů, vrátit staré dluhy…To vás osvobodí od tíživých myšlenek.

Kouzlo na přivolání lásky

Pokud chcete přivolat novou nebo posílit svou stávající lásku, připravte si lázeň, dejte do ní pár kapek oleje z růží a rozpusťte v ní také lžíci medu. Během koupele myslete na Venuši, jejíž energii si budete přitahovat a díky tomu si do života přitáhnete i lásku někoho, koho chcete. Když si k tomu ještě zapálíte nějakou pěknou vodní svíčku, určitě tím nic nezkazíte.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)

Rok 2023 přinese nové šance všem znamením zvěrokruhu: