Velká věštba na září pro Blížence: Konec měsíce přinese radost a štěstí

Co čeká Blížence v devátém měsíci roku 2022? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co by naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na září, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na září vychází Čtyřka disků, která předpovídá, že se zaměříte hlavně na práci. Tato karta vás totiž donutí zamyslet se nad tím, jak jste hmotně zabezpečeni. Můžete tak mít pocit, že máte pořád málo, i kdybyste měli dost.

Co říkají mariášové karty?

Hned začátkem měsíce vás čeká úřední nebo lékařské jednání. Naštěstí jak rychle přijde, tak i rychle odejde a vše dokážete vyřešit ještě během první dekády.

Ve druhé zářijové dekádě si dávejte pozor na partnerské hádky, které přijdou zničehonic.

Třetí dekáda bude vysloveně zisková a přinese vám radost a štěstí. Pravděpodobně budete investovat do svých znalostí nebo do věcí, které souvisí s vaší prací, a to vám v budoucnu přinese štěstí a prosperitu.

Ideální strom pro Blížence: Topol

Topol vám ukáže ambiciózní cíle, kterých můžete ještě dosáhnout. Procházejte se často pod těmito stromy, ale se zvednutou hlavou, a rychle na vás přejde jejich moc a inspirace. Ševelení listů topolů umí odpovědět na hodně vážných životních otázek.

Vaše runa na září: Hagalaz

Hagalaz je matka run, která vám dává určité zkoušky, které vás nemají zničit, ale naopak vás posílit a vykrystalizovat vaši vnitřní sílu, vaše odhodlání nepoddávat se věcem. Proto neusněte na vavřínech a hlídejte si vše, co se kolem vás děje.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.